Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! (/Temat-2-ostatnie-kraje-zdradzone-Nie-ma-shopu-dla-Polakow-9137)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - SZAFI - 24-06-2010 16:05

a dla mnie pocieszające jest to że mieszkam w Hiszpanii i mam SHOP'a a wy nie xD


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - PamploW - 24-06-2010 16:09

(24-06-2010 16:05)SZAFI napisał(a):  a dla mnie pocieszające jest to że mieszkam w Hiszpanii i mam SHOP'a a wy nie xD

masz się czym jarać ja wolał bym się powiesić niż mieszkać z tymi brudasami


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - pespe - 24-06-2010 16:16

"masz się czym jarać ja wolał bym się powiesić niż mieszkać z tymi brudasami"

Hahaha Smile ja czekam na sklep dla Polaków ;p i mi starczy lubie restocki XD


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - SZAFI - 24-06-2010 16:18

pespe też preferuję restocki... niższe ceny itp...


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - pespe - 24-06-2010 16:33

no Smile ale w shopie nie trzeba czekać i "noł lifić" na resotcki ale fajnie na TS sie siedzi XD i czeka te przeżycia XD


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - SZAFI - 24-06-2010 16:42

Ja tam lubię tą odrenalinkę na restocku są to moje najlepsze 30 sekund w miesiącu Smile


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - Snetripp - 24-06-2010 16:56

Mam małe pytanko ;d
Bo mam zamiar zamawiać paczki do Holandii do siostry i tu jest moje pytanie czy w ustawieniach profilu muszę zmieniać dane z polskich na holenderskie czy wystarczy przy zamawianiu wpisać adres i dane holenderskie a w profilu pozostawić polskie ?


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - Bolt - 24-06-2010 17:07

W danych masz takie coś o ile dobrze pamiętam shipping coś tam i tam wpisujesz dane do wysyłki. Ale myślę, że przy zamawianiu wystarczy


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - Tech - 24-06-2010 17:44

(24-06-2010 16:09)PamploW napisał(a):  
(24-06-2010 16:05)SZAFI napisał(a):  a dla mnie pocieszające jest to że mieszkam w Hiszpanii i mam SHOP'a a wy nie xD

masz się czym jarać ja wolał bym się powiesić niż mieszkać z tymi brudasami
xd

PS. Dostępny shop = więcej restocków. Tak, a co, zapomnieliście już o tych 2 shopowych restokach co były? Wystarczy zazwyczaj kupić jakąś naklejkę za grosze i już masz wejście Wink


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - SZAFI - 24-06-2010 18:10

wkurzę się jak w lipcu nie bedzie SHOP'owego restocku... a jak bedzie to spoko Smile bede miał 2 resy Smile...