Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! (/Temat-2-ostatnie-kraje-zdradzone-Nie-ma-shopu-dla-Polakow-9137)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - Zythus - 23-06-2010 10:50

"Working on more countries for SHOP test. Goal is to reach all global members as soon as we can with SHOP after we learn from our Intl test."



Nie za wcześnie te newsy?....


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - Bolt - 23-06-2010 10:54

Daj spokój, chodziło nam na razie czy będziemy w tej 11 może nie będziemy nawet pośród następnych dodawanych krajów. Napisałem newsa dla informacji, bo nie wszyscy czytają twittera. Working, working no cóż oby jak najszybciej skończyli Smile


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - kwasu123 - 23-06-2010 10:58

Ehhh, to było pewne....jak oni niby moga znies cło i vat... :/


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - Alcor - 23-06-2010 11:03

Ci z lockerz chyba nawet nie wiedzą gdzie leży Polska więc i tak spodziewałem się takiej decyzji...


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - cpr - 23-06-2010 11:14

(23-06-2010 11:03)Alcor napisał(a):  Ci z lockerz chyba nawet nie wiedzą gdzie leży Polska więc i tak spodziewałem się takiej decyzji...

Dobrze powiedziane.
Jedynie na czym względnie sie znają to ekonomia jak widać.


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - Zythus - 23-06-2010 11:28

Bolt, ale nazwa newsa "Nie ma shopu dla Polaków" to trochę nie teges, bo shop może być po testach [jeśli wierzyć Kathy]. Lepiej byłoby "Nie ma testów SHOP dla Polaków"...


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - Kilol - 23-06-2010 12:43

Oby na na tej liście nie było Polski. Może będziemy mieli lepsze restocki z większą ilością nagród.


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - Tidus - 23-06-2010 12:47

Są minusy ,ale też jest +. Kilol to dobrze powiedział my będziemy mieli restocku ,a te hamburgery wszystko pewno wydadzą na sklep i my będziemy mieć większe szanse Tongue (bynajmniej tak mysle) z resztą i tak wole restock od sklepu.


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - marcin205 - 23-06-2010 12:49

hehe mam siostre w holandii xD,btw stary mój mail na temat shopu

SHOP is only open to US members at this point. We hope to open it to the rest
of our members very soon. Stay tuned for more information!

-C

On Sat May 15 19:52:54 2010, [email protected] wrote:
> Why the hell only us its hard give~ price royal air mail


Lockerz Support
Pittsburgh, PA
[email protected]


RE: 2 ostatnie kraje zdradzone! Nie ma shopu dla Polaków! - szczypior20 - 23-06-2010 12:51

huraSmile mieszkam w UK moge kupowac w shopieSmile