Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Osoba Niepełnoletnia,a podatki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Osoba Niepełnoletnia,a podatki (/Temat-Osoba-Niepelnoletnia-a-podatki-91369)



Osoba Niepełnoletnia,a podatki - Miciu - 20-05-2014 14:18

Witam,
mam kilka pytań odnośnie zarabiania przez internet i odprowadzaniu od tego podatków
1. Czy jako osoba niepełnoletnia muszę odprowadzać jakikolwiek podatek?
2. Do jakiego wieku nie muszę odprowadzać podatków? (jeżeli nie muszę)
3. Jaki podatek, w jakiej ilości, oraz gdzie muszę go odprowadzać (jeżeli muszę)

Tak dla ścisłości mam 13 lat jeżeli by ktoś pytał.


Odp: Osoba Niepełnoletnia,a podatki - Kaspirek - 20-05-2014 14:30

ja tam pierdziele panstwo .. czlowiek cos zarobi i podatek.. oni ci nie pomogli.. idziesz do sklepu podatek .. bierzesz. Auto jedziesz benzyna podatek

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2


RE: Osoba Niepełnoletnia,a podatki - bodek7654 - 20-05-2014 16:51

jezeli nie jestes pelnoletni rozliczaja cie rodzice , zazwyczaj jest to dodanie twoich dochodów do ich dochodów , jako ze okres na skladanie PIT juz minął wiec zapewne musisz to zrobic na nastepny rok do kwietnia max, zazwyczaj podatek nie powinien wynieść wiecej niz 20% , kwota wolna od podatku to 3096 zl w ciagu calego roku , jezeli np dochod twoj nie wyniosl wiecej niz ta kwota to przy skladaniu PIT nie placisz nic lub jezeli placiles nalezy ci sie zwrot