Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamykamy :/ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zamykamy :/ (/Temat-Zamykamy-91343)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Zamykamy :/ - BabciaSamoZlo - 19-05-2014 20:18

XXXXX


RE: Dziennik Prac- Babuszki - Noozer - 19-05-2014 20:50

Bardzo fajnie się zapowiada.
Będę odwiedzał, powodzenia Wink
Jeśli byłbyś zainteresowany tibią to pisz pw.


RE: Dziennik Prac- Babuszki - Onyke - 19-05-2014 20:52

Wreszcie jakiś ciekawie zapowiadający się dziennik. Fajnie też, że będziesz prowadził dziennik z PPA, a nie z nudnych jak flaki z olejem - subskrypcji sms Huh
Grasz jeszcze w Tibie? RL/OTS?


RE: Dziennik Prac- Babuszki - Toxyn - 19-05-2014 20:58

Cele do osiągnięcia, ciekawi mnie tylko po co na kontach yt 200+ subów i jak to osiągniesz? 90 programów przez niecałe 2tyg też ciekawie brzmi Jerk
Powodzenia!


RE: Dziennik Prac- Babuszki - BabciaSamoZlo - 19-05-2014 21:03

W tibie już nie gram.

Mam sposób Smile. Konta na youtube to 15h pracy. + zostanie jakieś 8 dni na dobicie wszystkim 200 subów.
Z programami pomogą mi koledzy.

Mam już jedno konto z 400 subami, ale tutaj zbieram do 5k i wrzucę osobny program z osobną stroną.

Z tym ppa proszę się tak nie nakręcać bo dopiero za 3/4 tygodnie zacznę wrzuca statystki. Ile zarobiłem itp. -- Musze wy-pozycjonować stronę itp.


RE: Dziennik Prac- Babuszki - Klin - 19-05-2014 22:49

90 programow z filmami i bardzo dobrymi opisami w kilku jezykach do konca maja - ciezkie do wykonania, obstawiam ze zrobisz to kosztem jakosci.

Czytajac Twoja historie odnosze wrazenie ze nie kazde Twoje dzialanie jest przemyslane, gdy robi sie 'goraco' uciekasz z podkulonym ogonem do taty.

Zycze powodzenia


RE: Dziennik Prac- Babuszki - Pitek236 - 20-05-2014 12:16

Uu widzę że też tibijczyk ;d Też kiedyś w to grałem i to sporo. Teraz już nie ma czasu ;/ Życzę powodzenia ;P


Odp: Dziennik Prac- Babuszki - Stalmer - 20-05-2014 12:58

Dziwna sprawa mi też zablokowali vpsa za ddos.

Powodzenia !

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik Prac- Babuszki - BabciaSamoZlo - 20-05-2014 13:32

Klin 90 programów muszę zrobić, żeby je publikować tylko na 1 blogum czyli wychodzi na to, że mam 45 dni, bo 2 programy dziennie. Wiem, wiem napisałem "cel do końca maja".
Z tym drugim niestety po części masz racje...

Dzięki za komentarze.


RE: Dziennik Prac- Babuszki - Klin - 20-05-2014 17:41

(20-05-2014 13:32)BabciaSamoZlo napisał(a):  Klin 90 programów muszę zrobić, żeby je publikować tylko na 1 blogum czyli wychodzi na to, że mam 45 dni, bo 2 programy dziennie. Wiem, wiem napisałem "cel do końca maja".
Z tym drugim niestety po części masz racje...

Dzięki za komentarze.

Tylko zrobić programy ? A opisy, filmy ? W wysokiej jakości jak chcesz to zrobić to zejdzie Ci się troszkę dłużej.