Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BOT/SKRYPT posty w grupach i na stronach facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: BOT/SKRYPT posty w grupach i na stronach facebook (/Temat-BOT-SKRYPT-posty-w-grupach-i-na-stronach-facebook-91273)

Strony: 1 2


BOT/SKRYPT posty w grupach i na stronach facebook - Kevintbg - 18-05-2014 15:30

Skrypt, który umożliwia automatyczne dodawanie wpisów na tablice grup, fanpagów. Gdy wrzucimy pliki, które wam dam na hosting i podepniemy aplikacje fb klikamy connect i logujemy się do naszego konta fb. Pokażą nam się opcje takie jak tekst, link do obrazka itd. Wybieramy grupy (bez limitu) oraz fanpage na, które mają być zapostowane i klikamy send. Bot bardzo prosty w użyciu. Cena dość niska jak na możliwości jakie daje nam ten skrypt.


CENA: 80 zł - na paypal bądź przelew bankowy

Więcej info:
gg. 7858668
PW


RE: BOT/SKRYPT posty w grupach i na stronach facebook - surfer0700 - 18-05-2014 17:49

Jesteś autorem tego skryptu / bota ?


RE: BOT/SKRYPT posty w grupach i na stronach facebook - Kevintbg - 19-05-2014 16:23

nie lecz kupiłem go za ponad 60 $ a sprzedaje za jedyne 80 zł bo nie jest mi potrzebny i służę pomocą w ustawieniu itd.


RE: BOT/SKRYPT posty w grupach i na stronach facebook - wonga.com - 19-05-2014 16:31

wiec nie mozesz udostepniac jesli nie masz praw.


RE: BOT/SKRYPT posty w grupach i na stronach facebook - Maniero - 20-05-2014 18:45

Oj tam.. oj tam.. święci śię znaleźli Big Grin


RE: BOT/SKRYPT posty w grupach i na stronach facebook - Kevintbg - 21-05-2014 15:23

ale chcę tylko ODSPRZEDAĆ Big Grin


RE: BOT/SKRYPT posty w grupach i na stronach facebook - bolo9797 - 21-05-2014 18:01

Ale nie rozumiesz ze nie masz do praw?? Koleś może Cię bez problemu w tym momencie zgłosić na policję.


RE: BOT/SKRYPT posty w grupach i na stronach facebook - DeoRIP - 21-05-2014 19:42

Po pierwsze chłopak głupi i chyba nie rozumie że musi mieć prawa autorskie do bota itp rzeczy żeby go móc sprzedawać (Legalnie) .
Po drugie może robić co chce jego decyzje.
Po trzecie chyba i tak go nie zaskarżą bo bota pewnie kupował z skądś gdzie raczej sprawy mu nie złożą bo komu by się chciało robić sprawę sądową między-krajową


RE: BOT/SKRYPT posty w grupach i na stronach facebook - Kevintbg - 23-05-2014 15:40

@DeoRIP głupi nie jestem. Autorem nie jestem ale mam prawa do sprzedaży produktu, gdyż je najzwyczajniej w świecie wykupiłem. PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU gdyż już nieaktualne.


RE: BOT/SKRYPT posty w grupach i na stronach facebook - abelabel2 - 24-05-2014 07:21

Kevin co ty pieprzysz? Nie masz żadnych praw do sprzedazy.