Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konsola PS3 + Gra - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konsola PS3 + Gra (/Temat-Konsola-PS3-Gra-91249)



Konsola PS3 + Gra - Seever - 18-05-2014 10:03

1.Nazwa przedmiotu : Playstation 3 SLIM 160GB
2.Opis przedmiotu : Oryginalna konsola PS3 Slim 160GB nie przerabiana całość oryginalna Stan idealny, wizualny BDB (nie przeszkadza w żadnym stopniu w użytkowaniu a przy telewizorze prawie nie widać tego lekkiego wgniecenia.) Każdy podzespół działa prawidłowo a konsola nigdy się nie zacięła, z resztą dokładniejszy opis w aukcji, jakbyś chciał/a się czegoś dowiedzieć wal PW Smile
3.Zdjęcia : Na allegro
4.Kontakt : PW na forum lub "zadaj pytanie sprzedającemu" na allegro
5.Cena : 735PLN
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Allegro

Zapraszam
Kod:
http://allegro.pl/show_item.php?item=4249659258



RE: Konsola PS3 + Gra - polakpotrafi - 18-05-2014 12:17

zdjecia?


RE: Konsola PS3 + Gra - piotrekprorok - 18-05-2014 12:18

(18-05-2014 12:17)polakpotrafi napisał(a):  zdjecia?

napisał, że na allegro Smile


RE: Konsola PS3 + Gra - Seever - 18-05-2014 18:05

Dziękuje Piotrek, tak na allegro zdjęcia Wink Pisz PW, jeśli się odpowiednio dogadamy chętnie zejdę parę zlotówek z ceny, więc zawsze warto spróbować, jednak nic nie obiecuję ponieważ jak pisze - KONSOLA jest na prawdę w stanie idealnym pod względem technicznym a wizualnie tylko to wgniecenie praktycznie nie widoczne, na GTA nie ma żadnej ryski, właśnie sprawdziłem dla pewności i nic się nie dopatrzyłem więc gra praktycznie nówka sztuka i chyba kodu na sterowiec nie wykorzystywałem, kupiona za 220PLN + Pad praktycznie nówka tylko parę oczywistych rysek (2 miesiące użytkowania) ~100PLN.. Gra jest teraz warta używana około 150Zł, więc za tyle też sprzedaję, + pad za 100PLN (kupiłem za 159) + konsola 500PLN = 750PLN Smile Jeśli się dogadamy możliwość kupna bez gry ale wolę cały zestaw opchnąć, lub samą grę mogę także sprzedać.. sam jestem dość wyrazistym pedantem więc przynajmniej raz na 2 dni czyszczę konsolę z kurzu itp.. pad tak samo gdy jest parę dni przerwy od gry Smile Konsola nie była "katowana" seria najdłużej gry na niej to około 3-4h.. może nawet nie Smile Ale jak mówie NIGDY mi się nie zacięła nawet najmniejszej ścinki sobie nie przypominam, jedynie mi się zacięło podczas gry w GTA ale to było spowodowane błędem w patchu 1.11 i wiele osób tak miało czyli nie wina konsoli, natomiast w GTA ten problem jest już naprawiony (patch 1.13) Jeśli dorzucisz parę groszy (50PLN) mogę dorzucić swoje konto PSN 108LV w GTA V postacią nigdy nie glitchowałem itp (czysta) k/D ratio ~1.50 Wink 3 Super auta - entify XF, Grotti Turismo R, Pegassi Zentorno Smile Full tuning, ale jak mówiłem zapraszam na PW naprawdę - solidny towar Smile.


Konsola PS3 + Gra - surfer0700 - 30-06-2014 01:37

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.