Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Dostane bana ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Dostane bana ? (/Temat-Rozwiazane-Dostane-bana-9120)



[Rozwiązane]Dostane bana ? - Friktus - 22-06-2010 21:20

Oglądnołem 12 filmików dla USA i mam pytanie czy gdybym wygrał jakaś wartościową nagrodę np. iMac to bym dostał bana / anulowanie nagrody ?


RE: Dostane bana ? - Bolt - 22-06-2010 21:26

No raczej nie, ale napisz do lockerz


RE: Dostane bana ? - Zythus - 22-06-2010 21:32

Nie wiadomo xd..


RE: Dostane bana ? - Friktus - 22-06-2010 21:56

A jak napisze do lockerz to co mi zrobią ? Odejmą punkty za te ogladane filmy czy cos gorszego ? np. polowe mi wezna ?


RE: Dostane bana ? - Tidus - 23-06-2010 12:37

50% Ci zabiorą ,ale możliwe ,że nic . Jezeli oglądałeś to w okresie gdy filmiki byly tylko dla usa ,to raczej nic nie zrobią , ja oglądałem przez proxy filmiki i się logowałem jak przed restockiem Spring Fling nie działało mi lockerz i zamówiłem grę i spoko Tongue.


RE: Dostane bana ? - Friktus - 23-06-2010 12:41

A na moim miejscu co byście zrobili ?


RE: Dostane bana ? - Tidus - 23-06-2010 12:42

Ja bym spokojnie zamawial ,pare filmikow to nic Tongue


RE: Dostane bana ? - Friktus - 23-06-2010 16:57

Dzienki wszystkim za ulge Big Grin wszyscy po plusie. Mam nadzieje że nie anulują mi


[Rozwiązane]Dostane bana ? - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.