Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najtańszy abonament + telefon dla babci. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Najtańszy abonament + telefon dla babci. (/Temat-Najtanszy-abonament-telefon-dla-babci-91191)



Najtańszy abonament + telefon dla babci. - Stachu - 17-05-2014 10:41

Siema!
Moja babcia potrzebuję telefonu. W razie jakiegoś problemu będzie miała jak nas o tym poinformować. Szukam najtańszego abonamentu z telefonem dla niej. Myślałem o telefonie podobnym do tych "dla seniora", ale jakoś nie mogę go znaleźć razem z abonamentem. Najlepszą siecią byłby Plus, ew. Orange bo na wsi ciężko jest o inny zasięg. Poradźcie coś jak najszybciej!


RE: Najtańszy abonament + telefon dla babci. - skr - 17-05-2014 13:33

T-Mobile ma najlepszy zasieg.


RE: Najtańszy abonament + telefon dla babci. - Stachu - 18-05-2014 12:17

(17-05-2014 13:33)skr napisał(a):  T-Mobile ma najlepszy zasieg.

Nie u mnie na wsi Wink


RE: Najtańszy abonament + telefon dla babci. - adamsonm - 18-05-2014 19:58

Najtaniej? Nju (sieć Orange, więc zasięg pasuje do Twoich oczekiwań). Babcia zapłaci tylko tyle za ile wygada, a jak nic nie wygada to opłata miesięczna 9 zł. Nielimitowana umowa, rozwiązujesz kiedy chcesz i po problemie. Niestety bez telefonu, ale taki typowy dla seniora bez bajerów kupi się za 100 zł, więc czy warto szukać z abonamentem? Smile


RE: Najtańszy abonament + telefon dla babci. - explrlz - 18-05-2014 20:05

Popieram kolegę wyżej Wink nie korzystam z neta i maksymalnie place 28 zł (25 bonkupuje doładowania na allegro Jerk) a zdarzało mi się i 9 zł zapłacić Wink miałem kiedyś play i tez polecam chociaż teraz mam nju i jestem bardzo zadowolony Wink