Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stabilne fake konto facebook jak wykorzystać z FireSubem ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Stabilne fake konto facebook jak wykorzystać z FireSubem ? (/Temat-Stabilne-fake-konto-facebook-jak-wykorzystac-z-FireSubem-91164)



Stabilne fake konto facebook jak wykorzystać z FireSubem ? - mikolaj90 - 16-05-2014 20:32

Siemano

Mam stworzone stabilne fake konto z laską, 500 znajomych, ciągle ktoś pisze, że komp mi się zmula od wyskakujących okienek. Jak je wykorzystać do subskrypcji sms, w moim przypadku firesub ? Mógłby ktoś coś zaproponować, podzielić się doświadczeniem ?


RE: Stabilne fake konto facebook jak wykorzystać z FireSubem ? - ASTONEQ - 16-05-2014 20:41

miałem konto 5000 jak będziesz pisał z dużą liczbą osób to zablokują Ci wiadomości, później weryfikacja tel/obrazkowa a nawet poprzez dowód tożsamości Smile


RE: Stabilne fake konto facebook jak wykorzystać z FireSubem ? - notentego - 16-05-2014 21:06

Nie wiem czy ktoś pójdzie na "nagie zdjęcia" ale mógłbyś próbować ;P


RE: Stabilne fake konto facebook jak wykorzystać z FireSubem ? - mikolaj90 - 18-05-2014 13:21

Jak wykorzystać 1500 znajomych i rośnie ? Jakieś propozycje ? Spamowałem programem z KSW, nie wiem czy ktoś wysłał sms'a czy jak bo 0 leadów a pisali, że wykupią, lajkowali itp.

Jak można ich podstępnie wykorzystać ? Big Grin Na fotki też się nie nabierają już.


RE: Stabilne fake konto facebook jak wykorzystać z FireSubem ? - AnnaKa - 18-05-2014 14:41

To zrób fanpage i zbieraj ich jako fanów. Później FanPage sprzedaj i będziesz miał chociaż taki zysk