Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak poinformować o zarobkach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jak poinformować o zarobkach. (/Temat-Jak-poinformowac-o-zarobkach-91161)



Jak poinformować o zarobkach. - Arivi - 16-05-2014 20:04

Hej mam pewien wstydliwy temat Smile

Jak poinformować rodziców na czym "chce zarabiać" pieniądze? Chodzi mi o to, że jak wiadomo takie smsy premium z fajersuba itd.. to nie jest zbyt moralna praca, a jak powiem ojcu, że zarabiam na subskrypcjach sms to i tak będzie dociekliwy jak dokładnie Undecided Nie mam z nim zbyt miłych kontaktów ponieważ wmówił sobie, że policja mnie dorwie chociaż jakoś nigdy nie złamałem prawa w porównaniu do niego.

Oczywiście mogę przeczekać ten krótki czas aż zdobędę pełnoletność ale wolę zacząć zarabiać w tym młodym wieku Smile

.


RE: Jak poinformować o zarobkach. - badii - 16-05-2014 20:06

Powiedz im, że dajesz ludziom to co chcą Big Grin

U mnie dali spokój jak im tak powiedziałem Big Grin


RE: Jak poinformować o zarobkach. - Danysuw - 16-05-2014 20:09

Powiedz mu, ze uczysz ludzi, by zwracali uwagę na teksty pisane małym druczkiem i za to Ci placa Xpokerface


RE: Jak poinformować o zarobkach. - Arivi - 16-05-2014 20:14

(16-05-2014 20:09)Danysuw napisał(a):  Powiedz mu, ze uczysz ludzi, by zwracali uwagę na teksty pisane małym druczkiem i za to Ci placa Xpokerface

Tak ale mimo iż jest regulamin on i tak uważa swoje, że to jest oszustwo blah blah blah żebym się nie zdziwił jak policja zapuka Rolleyes
Musze go jakoś do tego przekonać tylko za cholere nie wiem jak.


RE: Jak poinformować o zarobkach. - PremAccHack - 16-05-2014 20:17

Jak można robić ludzi w konia. No ale widocznie na tym świecie są tacy ludzie... W niedzielę jakby nic komunie przyjmują. Mniejszość z tym. Jak widzę te subskrypcje na fejsie to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Do czego ten świat zmierza??

Powodzenia w robieniu ludzi w konia, mam nadzieję że prędzej czy później zapukają Panowie w Niebieskich mundurach do Ciebie i innych sub-naciągaczy.


RE: Jak poinformować o zarobkach. - nyn - 16-05-2014 20:29

Widzisz, jakbyś dawał real content to nie miałbyś takich moralnych dylematów.


RE: Jak poinformować o zarobkach. - Arivi - 17-05-2014 09:45

Tylko, że taką subskrypcje wygraj Iphone żeby opublikować nie musisz łamać prawa.

edit
Jestem w pewnym sensie ateistą/


RE: Jak poinformować o zarobkach. - Klin - 18-05-2014 08:16

Promuj whitehat i problem rozwiazany, zajmij sie CPA. Powiedz rodzica o zarobkach wtedy gdy juz te pieniadze bedziesz mial w reku