Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal czy konto jest bezpieczne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal czy konto jest bezpieczne? (/Temat-PayPal-czy-konto-jest-bezpieczne-91117)



PayPal czy konto jest bezpieczne? - misiaczek25 - 15-05-2014 22:17

Witam, tak jak w temacie czy konto PayPal jest bezpieczne? Pytam bo parę lat temu założyłem tam konto, dokonałem jakieś transakcji (otrzymałem pieniądze za doładowanie Orange) i po jakimś czasie założyli mi ograniczenie i do tej pory ono widnieje a już minęło dobre 3-4 lata.
Jakoś od tamtego czasu nie mam pewności co do PayPal, jak to teraz wygląda?

Pozdrawiam


RE: PayPal czy konto jest bezpieczne? - marcel_kk - 16-05-2014 03:55

Zweryfikuj konto i ciesz się systemem płatności PayPal.


RE: PayPal czy konto jest bezpieczne? - misiaczek25 - 16-05-2014 22:33

Rozumiem ale czy takie konto jest darmowe? Wypłaty z konta paypal na konto bankowe jak i przyjmowanie wpłat na paypal jest darmowe? Może ktoś więcej coś napisze na temat paypal :-)


RE: PayPal czy konto jest bezpieczne? - marcel_kk - 17-05-2014 05:50

Wypłaty na konto bankowe i wpłaty - darmowe.
Prowadzenie konta - darmowe
Wysyłanie pieniędzy na inne konto PP jako: "Rodzinie lub znajomym"- darmowe
Wysyłanie pieniędzy na inne konto PP jako: "Płacę za towary lub usługi" - płatne

[Obrazek: 2mo9rn4.jpg]


RE: PayPal czy konto jest bezpieczne? - lukasz.t - 17-05-2014 07:20

Używam PayPal od dawna (zweryfikowałem je dzięki swojemu kontu w mBankui) i w pełni zgadzam się z tym, co mówi Marcel