Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ClixTers - siostra PTCSolution! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ClixTers - siostra PTCSolution! (/Temat-ClixTers-siostra-PTCSolution-91116)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - mks22 - 24-07-2014 15:49

Kończę raz na zawsze zabawę z wszelkimi buxami...


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - mateusz4699 - 24-07-2014 16:27

tego się nie spodzewałem przynajmniej udało mi się że dzisiaj zleciłem wypłatę i o dziwo wypłacić.


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - MoveR28 - 24-07-2014 18:47

a ja dziś mogłem, ale nie dodałem pp, później je dodałem i okazało się, że mogę dopiero za 3 dni Sad


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - mateusz4699 - 24-07-2014 19:03

zakładała ktoś oprócz mnie spór?


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - MoveR28 - 24-07-2014 19:11

Ja inwestowałem z payzy więc pewnie się nie da Sad


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - MrocznyKILL - 24-07-2014 20:42

Bux na sprzedaż... A MrocznyKILL ciągle powtarza dobre bo polskie (serwisy) to nie bo w zagranicznych zarobię więcej. TAK tylko ile razy można zaczynać od zeraSex Polskie serwisy istnieją od lat i od lat są stabilne finansowo więc radzę co poniektórym przemyśleć co tak naprawde się opłącaWink Zpraszam do zapoznania się z moją sygnaturą.


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - bcclicks - 24-07-2014 21:28

(24-07-2014 20:42)MrocznyKILL napisał(a):  Bux na sprzedaż... A MrocznyKILL ciągle powtarza dobre bo polskie (serwisy) to nie bo w zagranicznych zarobię więcej. TAK tylko ile razy można zaczynać od zeraSex Polskie serwisy istnieją od lat i od lat są stabilne finansowo więc radzę co poniektórym przemyśleć co tak naprawde się opłącaWink Zpraszam do zapoznania się z moją sygnaturą.

beka
No weź daj spokój beka


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - MrocznyKILL - 24-07-2014 21:38

(24-07-2014 21:28)bcclicks napisał(a):  
(24-07-2014 20:42)MrocznyKILL napisał(a):  Bux na sprzedaż... A MrocznyKILL ciągle powtarza dobre bo polskie (serwisy) to nie bo w zagranicznych zarobię więcej. TAK tylko ile razy można zaczynać od zeraSex Polskie serwisy istnieją od lat i od lat są stabilne finansowo więc radzę co poniektórym przemyśleć co tak naprawde się opłącaWink Zpraszam do zapoznania się z moją sygnaturą.

beka
No weź daj spokój beka

Wnioskuję że nadal wiążesz swoją przyszłość z serwisami pokroju ptcsolution clixters facepalmSex

btw: no chyba że mam zacząć klikać w twoim serwisie... tam to dopiero kokosy facepalm


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - xardas1020 - 24-07-2014 22:01

(24-07-2014 20:42)MrocznyKILL napisał(a):  Bux na sprzedaż... A MrocznyKILL ciągle powtarza dobre bo polskie (serwisy)

to było polskie bo pampers jest polakiem ... tylko, że po ang a nie po polsku
jak pisałem, że w to co jego szkoda wpłacać ( nauczyłem się po ptcsol co pampers potrafi) to mks wiedział lepiej
może jak siostrę sprzeda to wypłaci w ptc kasę ....
nie straciłem bo coś zarobiłem tam ale miło by było zobaczyć te pieniądze które jeszcze po 5 miesiącach z lutego całego nie wypłacił


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - bcclicks - 24-07-2014 22:05

(24-07-2014 21:38)MrocznyKILL napisał(a):  
(24-07-2014 21:28)bcclicks napisał(a):  
(24-07-2014 20:42)MrocznyKILL napisał(a):  Bux na sprzedaż... A MrocznyKILL ciągle powtarza dobre bo polskie (serwisy) to nie bo w zagranicznych zarobię więcej. TAK tylko ile razy można zaczynać od zeraSex Polskie serwisy istnieją od lat i od lat są stabilne finansowo więc radzę co poniektórym przemyśleć co tak naprawde się opłącaWink Zpraszam do zapoznania się z moją sygnaturą.

beka
No weź daj spokój beka

Wnioskuję że nadal wiążesz swoją przyszłość z serwisami pokroju ptcsolution clixters facepalmSex

btw: no chyba że mam zacząć klikać w twoim serwisie... tam to dopiero kokosy facepalm

No pewnie i zarobię więcej nic nie robiąc niż ty dając Sex markonixowi