Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ClixTers - siostra PTCSolution! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ClixTers - siostra PTCSolution! (/Temat-ClixTers-siostra-PTCSolution-91116)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - sbgorka - 17-05-2014 12:49

I to jest najwiekszy bol. Ewentualnie cos z poleconych pozbierac. Tak jak pidales, pytanie czy dochod nie pojdzie na 'od korkowanie' Solution.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - Workis - 17-05-2014 13:03

Teorytycznie ma to dzialac tak - clixters jest buxem, ktory zarabia, tak jest wszystko policzone, zeby sie nie zadluzac a robic zysk. I ten zysk ma "odbić" PTCSL. Z tego co ja wiem o buxach, to pierwszy ~rok prowadzenia PTC to jest po prostu strata. A w zasadzie taka strate nazywa sie inwestycja. Ktos inwestuje 10.000$ w zalozenie buxa, tworzy schemat piramidkowy z np. rented referralami, zeby ludziom sie oplacalo ich kupowac i zapraszac kolejnych ludzi. W pewnym momencie ilosc uzytkownikow jest na tyle duza, ze taka piramidke zaczynaja sponsorowac reklamy, a nie admin i wtedy bux zaczyna zarabiac i mozna juz ustawic oplacalnosc wynajmowania RR zalezna od profitu z wykupowanych reklam.
I z tego powodu, wszystkie buxy ktore powstaja, zeby odbic inny od dna wg mnie sa z gory skazane na porazke. No chyba, ze admin PTCSL ma pieniadze na stworzenie nowego buxa, ktorych nie chce wydac na wyplaty dla PTCSL tylko wlasnie zainwestowac. W tym wypadku - ma to sens. Wink

pozdrawiam


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - xardas1020 - 17-05-2014 13:14

skoro jeden leży to i drugi padnie z wypłatami, to tylko kwestia czasu moim zdaniem
gdyby w ptc sytuacja była normalna z wypłatami to w nowy sam bym wszedł z $ a pierwszy leży to nie wiem nigdy kiedy drugi znajdzie się w tej sytuacji co pierwszy bo efekty prowadzenia przez tego admina bux-a widzimy po ptc


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - mks22 - 30-05-2014 13:18

Dla wszystkich zainteresowanych inwestycją w RR, przedstawiam staty z ostatnich 3 dni, w których jak widać zarobiłem z nich już 21 centów Smile Dzisiaj już naliczyło 10 klików od rana, a co najważniejsze klikają wszyscy bez wyjątku Smile

Mam od wczoraj konto Premium. Na Standard wypożyczanie RR jest na granicy opłacalności.

[Obrazek: clix.jpg]


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - xardas1020 - 30-05-2014 16:15

tylko czy zdązysz wypłacić nim nastąpi sytuacja jak u siostry, ze na wyplatę czekasz kilka miesięcy

ja w biznesy pampersa nie inwestuje po sytuacji w ptcsolutions czekam już kawał czasu na grube pieniądze


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - mks22 - 30-05-2014 16:37

Ryzyko oczywicie istnieje, ale mam nadzieje, ze moi 131 DR pozwola mi zalapac sie na kilka szybkich wyplat Wink


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - xardas1020 - 01-06-2014 17:46

(30-05-2014 16:37)mks22 napisał(a):  Ryzyko oczywicie istnieje, ale mam nadzieje, ze moi 131 DR pozwola mi zalapac sie na kilka szybkich wyplat Wink

może zdążysz, a może i nie
siostra przestała płacić w terminie i tutaj też do tego dojdzie tak jak w każdym biznesie który jest pod zarządami pampers


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - mks22 - 11-06-2014 11:47

Jak do tej pory wyplaty ida bardzo szybko, wynajmowanie RR na Premium bardzo oplacalne Smile Mam juz prawie 150 RR i wszyscy bez wyjatku sa aktywni Smile

Wyplaty w PTCSolution tez powoli ida do przodu, kazdego dnia pieniadze sa wyplacane, dlatego chyba warto inwestowac w nowa strone Smile


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - xardas1020 - 11-06-2014 13:39

(11-06-2014 11:47)mks22 napisał(a):  Jak do tej pory wyplaty ida bardzo szybko, wynajmowanie RR na Premium bardzo oplacalne Smile Mam juz prawie 150 RR i wszyscy bez wyjatku sa aktywni Smile

Wyplaty w PTCSolution tez powoli ida do przodu, kazdego dnia pieniadze sa wyplacane, dlatego chyba warto inwestowac w nowa strone Smile

półroczne czekanie na pieniądze z ptcsolutions nie przekonuje mnie na wpłatę chodź by centa w kolejne dzieło pampers
tym bardziej, że na tych $ na które nie wiem ile jeszcze poczekam straciłem całą masę pln bo w chwili zlecenia wypłaty $ na pp był po 3.09 pln a na dzień dzisiejszy 2.91 i spada ciągle w dół bo ktoś ma interes w sztucznym umacnianiu się złotego
kilkuset złotych strat pampers mi nie odda, pieniądze są ale ich nie ma, tracą na wartości, nie zarabiają nigdzie na siebie - same straty inwestycja w interes należący do pampers, nie ma żadnego plusa, same minusy
niech wypłaci tylko to co zlecone i w żadną jego stronę ja na pewno już z pieniędzmi nie wejdę


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - mks22 - 11-06-2014 13:55

Twój wybór Smile Ja akurat w PTCSolution za wszystkie zarobione pieniądze kupiłem reklamy, więc pieniądze się nie marnowały Wink A dolar pewnie wiecznie nie będzie tracił na wartości Big Grin