Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik najleniwszego człowieka świata - nKaUasznikow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik najleniwszego człowieka świata - nKaUasznikow (/Temat-Dziennik-najleniwszego-czlowieka-swiata-nKaUasznikow-91115)



Dziennik najleniwszego człowieka świata - nKaUasznikow - nKaUasznikow - 15-05-2014 20:51

Witam wszystkich! Mam 15 lat i chodzę do 2 klasy gimnazjum. Będę zarabiał na swoje kieszonkowe na shorte.st i chcę wypłacać co miesiąc minimum 100 zł. Jestem strasznie leniwy więc ten dziennik będzie dla mnie motywacją do pracy. Zarabiam na własnej niszy która przy małym nakładzie pracy generuje do tej pory około 500 wejść dziennie.

---->>>>Dzień 1<<<<----
  • *Spamowałem na facebooku.
  • *554 wejścia
  • *1,60$
  • *5+ z techniki
  • *Kartkówka z geografii napisana na 100%
  • *Będę uczył się całą noc na klasówkę z ruska na którą jeszcze nic nie umiem facepalm


Cel na maj 10,34/40$2


RE: Dziennik najleniwszego człowieka świata - nKaUasznikow - nKaUasznikow - 16-05-2014 15:22

---->>>>Dzień 2<<<<----
  • *0,92$
  • *Zablokowane konto na FB po pretekstem zostania ofiarą phishingu (poległem na dacie urodzeniafacepalm)
  • *1+ z matmyXpokerface
  • *Cel do końca dnia to 1,4$
  • *Facebook usunął moje linki
  • *Drugie konto zbanowane (też na datę urodzenia) Angry



RE: Dziennik najleniwszego człowieka świata - nKaUasznikow - 4funsecond - 16-05-2014 15:32

Powodzenia Tongue


RE: Dziennik najleniwszego człowieka świata - nKaUasznikow - nKaUasznikow - 21-05-2014 18:16

---->>>>Dni 3-6<<<<----
  • *Nie miałem dostępu do komputera
  • *Prawie brak wejść


---->>>>Dzień 7<<<<----
  • *Dodałem konto do całej bazy grup, i dostałem bana Xpokerface
  • *Trochę spamu
  • *Wejścia 141
  • *0,37$
  • *Mam dziś mało czasu (nauka itd) więc nie spodziewam się dobrych wyników
  • *Mam zamiar założyć fanpage gdy czas na to pozwoli
  • *Zostało mi jedno konto "zrobione" nie zbanowane i dwa konta "nie zrobione"
  • *Byłem dziś pytany z WOS-u i kompletnie nic nie umiałem. Nauczycielka wpisała mi dwa do zeszytu, a po 2 minutach mówi, że zapytała mnie z materiału którego nie było na lekcjach i skreśliła mi ocenę. Odpowiadam za tydzień. LolLolHuhLolLol


Cel na maj 11,75/40$

@edit
  • *0,8$ do końca dnia samo wpadło
  • *304 wejścia.


Cel na maj 12,19/40$


RE: Dziennik najleniwszego człowieka świata - nKaUasznikow - osgrzegos - 21-05-2014 22:10

Powodzenia życze Smile tak trzymaj !


RE: Dziennik najleniwszego człowieka świata - nKaUasznikow - full2000 - 22-05-2014 15:20

Z tym lenistwem chyba nie jest u ciebie aż tak źle skoro potrafisz się uczyć na sprawdziany Lol. Swoją drogą powodzenia w zarabianiu.


Dziennik najleniwszego człowieka świata - nKaUasznikow - Vasaki - 25-02-2018 10:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.