Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Paypal - kilka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Paypal - kilka pytań (/Temat-Rozwiazane-Paypal-kilka-pytan-9110)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Paypal - kilka pytań - SworSky1995 - 22-06-2010 17:47

Nigdy wcześniej nie zakładałem konta paypal i mam parę pytań. Widziałem już poradnik rejestracji na paypal i wypłaty pieniędzy.
1. W poradniku rejestracji jest napisane, że potrzebuję karty płatniczej. Nie mogę się po prostu zarejestrować, a później wypłacić pieniądze na jakieś konto? Wymagana jest ta karta?
2. Czy konto paypal muszę mieć założone przed wygraniem nagrody? Jak to dokładnie wygląda po wygraniu? Po paru dniach dostajesz maila z prośbą o dane konta paypal, wysyłasz im i oni przelewają pieniądze, czy jakoś inaczej?

Żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj. To co się pojawiło kilka godzin tamu na hallway'u, taki wstępny regulamin, to już można się spodziewać restock'u? Czy najpierw muszą regulamin podać ;D Bo nie wiem co to miało być.
Za sensowne odpowiedzi '+' ;p


RE: Paypal - kilka pytań - tymonowy - 22-06-2010 17:54

1. NIE musisz miec karty płatniczej , wystarczy internetowe konto bankowe ( może byc i zwykłe) , na paypal możesz przechowywac bardzo dużą ilośc pieniędzy , ale są limity dla niezweryfikowanych czyli nie przypisali do konta karty płatniczej albo nie dodali rachunku bankowego.
2. Lepiej żebyś miał założone wcześniej , wpłata na paypal odbywa się wyłącznie poprzez podanie emaila i kwoty więc musisz miec taki sam mail na lockerz jaki masz na paypal , podczas restocku przy zamawianiu kasy na paypal musisz wszystkie dane wypełnic i tak.
Jeśli pomogłem daj "plus" .


RE: Paypal - kilka pytań - BartuS - 22-06-2010 18:00

Regulamin Restocku był już podany pare dni temu, nie martw się - Nie ominął Cię ;]


RE: Paypal - kilka pytań - SworSky1995 - 22-06-2010 18:42

Dzięki Tymonowy
Bartuś wiem, że regulamin był już podany ;p Chodziło mi tylko o to czy to już regulamin dotyczący tego restock'u, który ma się odbyć i czy mogę już czekać na restock? Czy będzie jeszcze jeden regulamin ;p


RE: Paypal - kilka pytań - SworSky1995 - 23-06-2010 14:21

Ok jeszcze jedno pytanie do użytkowników PayPal.
Założyłem konto na ojca. Zweryfikowałem e-mail i dodałem rachunek bankowy. Teraz muszę zweryfikować ten rachunek. Dostałem wiadomość, że po 2 dniach mam zapisać 2 kwoty wpłacone przez PayPal z wyciągu i później przepisać je w weryfikacji rachunku bankowego na stornie paypal. Po tej operacji, będę mógł normalnie wypłacić pieniądze z PayPal (które WYGRAM na lockerz ;D) na konto? Czy jeszcze coś trzeba będzie zrobić?


RE: Paypal - kilka pytań - browc17 - 23-06-2010 14:38

Nie, ja dodałem tylko rachunek bankowy i nie weryfikowałem go Wink kasa doszła w 3 dni


RE: Paypal - kilka pytań - cpr - 23-06-2010 14:40

Jak wprowadzisz kwoty weryfikacyjne to już normalnie możesz przelewać środki na swoje konto.


RE: Paypal - kilka pytań - omencs - 23-06-2010 14:48

Chciałem założyć dzisiaj konto na paypal w razie jakbym zamówił bon i wpisuję wszystkie dane klikam załóż konto i wyskakuję mi że mam już konto, więc wpisałem swoje hasło i jednak mam konto(musiałem kiedyś założyć) Ale te konto mam na siebie, a jestem niepełnoletni. Mógłbym wtedy wypłacić pieniądze?


RE: Paypal - kilka pytań - Razer - 23-06-2010 14:58

Możesz.


RE: Paypal - kilka pytań - SworSky1995 - 23-06-2010 15:04

Dzięki za pomoc Wink + już dostaliście

(23-06-2010 14:48)omencs napisał(a):  Chciałem założyć dzisiaj konto na paypal w razie jakbym zamówił bon i wpisuję wszystkie dane klikam załóż konto i wyskakuję mi że mam już konto, więc wpisałem swoje hasło i jednak mam konto(musiałem kiedyś założyć) Ale te konto mam na siebie, a jestem niepełnoletni. Mógłbym wtedy wypłacić pieniądze?

W regulaminie jest napisane, że użytkownik serwisu paypal musi mieć ukończone 18 lat, ale wiele osób na forum pisało, że są niepełnoletni, a pieniądze otrzymali bez problemu Wink