Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gruby Hajs z shorte.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gruby Hajs z shorte.st (/Temat-Gruby-Hajs-z-shorte-st-91080)

Strony: 1 2


Gruby Hajs z shorte.st - xkuba666x - 15-05-2014 13:13

Witam, mam na imię Kuba Wink
O zarabianiu w internecie słyszałem już dawno temu, kiedyś trochę próbowałem, ale dopiero od niedawna zacząłem interesować się tym poważniej być może dlatego, że studenckie życie wymaga każdej możliwej dodatkowej gotówki Tongue
Od początku maja zająłem się promocją linków z shorte, wydaję mi się z dość dobrą skutecznością (załapałem się 12 maja na pierwszą wypłate - 55$)
Co prawda niecałe 15$ z tej sumy to kwota zarobiona dzięki mojemu refowi, ale i tak jest dobrze.
Ustalam sobie póki co poprzeczkę 5$ zarobionych dziennie co da mi 10 czerwca już niezłą kaskę Wink póki co mój rekord dniówki to 9$ więc nie jest to jakaś niemożliwa kwota. Piszcie jeśli chcecie dowodów wpłaty lub statystyki z shorte Smile
Pozdrawiam i mam nadzieje, że ten dziennik zmotywuje mnie do większego nakładu pracy, bo w ostatnich dniach minimalnie odpuściłem Smile.


RE: Gruby Hajs z shorte.st - piotrekprorok - 15-05-2014 13:16

Powodzenia i jak najwyższych dniówek Smile


RE: Gruby Hajs z shorte.st - konrad123456789 - 15-05-2014 13:18

Powodzenia i wytrwałości Big Grin


RE: Gruby Hajs z shorte.st - T0Tomek - 15-05-2014 20:31

ile czasu dziennie poświęcasz na promowanie linków?


RE: Gruby Hajs z shorte.st - xkuba666x - 15-05-2014 21:44

3-4 razy dziennie po max 15min.


RE: Gruby Hajs z shorte.st - ssssss94 - 15-05-2014 21:49

Gdzie, jeśli mozna zapytać, budujesz stały przychód, czy bardziej taki nagły(większość wejsc zaraz po wrzuceniu linku)


RE: Gruby Hajs z shorte.st - sojusznik - 15-05-2014 22:14

Życzę powodzenia i będę zaglądał Smile


RE: Gruby Hajs z shorte.st - aero2 - 15-05-2014 22:34

Powodzenia, jest jeszcze AdF.ly nie zapomnij o tym.Smile


RE: Gruby Hajs z shorte.st - xkuba666x - 16-05-2014 10:58

Wczorajszy dzień zakończony sukcesem Smile 5,87$ więc jest tyle ile sobie założyłem

(15-05-2014 21:49)ssssss94 napisał(a):  Gdzie, jeśli mozna zapytać, budujesz stały przychód, czy bardziej taki nagły(większość wejsc zaraz po wrzuceniu linku)
Przychód raczej jest mniej więcej stały przez cały dzień, oczywiście większość wejść wpada wieczorem, ale nie ma jakiegoś wielkiego b00m zaraz po wstawieniu linku.

(15-05-2014 22:34)aero2 napisał(a):  Powodzenia, jest jeszcze AdF.ly nie zapomnij o tym.Smile
Znam adf.ly ale odkąd pamiętam były tam sporo niższe stawki za 1000 wejść. Obecnie na shorte mam ~2,80$ za 1000 klików. Sprawdzałem teraz stawki adf.ly i szok widać, że zwiększyli. Ktoś tam teraz zarabia? jaka wychodzi srednio stawka? bo na stronie podane są dwie 5,62$/1000 i 2,96/1000 która jest ta prawdziwa?
Zauważyłem, że sporo osób pod linkiem shorte daje adfly, nie jest to zabronione?


RE: Gruby Hajs z shorte.st - xkuba666x - 17-05-2014 12:00

Wczorajszy dzień wyszedł średnio, 3,96$ tylko wpadło. Spowodowane jest to brakiem wolnych numerow do weryfikacji kont na FB... Była jeszcze mała nadzieja bo wieczorem znalazłem w monopolowym darmowy starter LycaMobile, ale oczywiście mój życiowy pech sprawił, że owy starter jest jakiś felerny i nie przychodzi na niego sms z kodem do potwierdzenia... Cały czas czekam na zamówione startery z playa.
Kilka osób prosiło mnie o statystyki wejść, więc zamieszczam je dla zainteresowanych Smile
[Obrazek: sssssssss_enapasa.png]

Jeśli ktoś chce też trochę zarobić i potrzebuje wskazówek to zapraszam do rejestracji z refa https://shorte.st/ref/886c303030 i kontakt na PW. Jeden z moich refów po moich wskazówkach zarabia więcej ode mnie Smile.