Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Poprostu byłem głupi xD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Poprostu byłem głupi xD (/Temat-Rozwiazane-Poprostu-bylem-glupi-xD-9108)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Poprostu byłem głupi xD - Enduro - 22-06-2010 17:43

słuchajcie mam problem jestem juz dlugo na lockerz lecz na początku popełniłem błąd zrobiłem fake konta i o dziwo to pszeszło raz zamówilem i mnie nie złapali lecz teraz nazbierałem sobie z filmikow 4600 ptz i boje sie ze jak zamowie np: to 1000$ to zauważa i mi bana dadza to lepiej sie przyznac ze dawno temu tak zrobilem i prosic o wykasowanie fake kont i ptz ktore dzieki nim zarobilem??? soory za ot


RE: Poprostu byłem głupi xD - Kicha - 22-06-2010 17:48

I tak zabiora ci 50%
A co wtedy zamowiles?
pszeszlo?
pRZeszlo!!!


RE: Poprostu byłem głupi xD - Alcor - 22-06-2010 17:51

Jeżeli wtedy zamówiłeś coś wartościowego np. psp i Cię nie "złapali" to i tym razem będzie podobnie, bo przy lepszych nagrodach zawsze tak samo weryfikują konto.


RE: Poprostu byłem głupi xD - Enduro - 22-06-2010 17:51

no bez kitu zamówiłem camere hd tego flipa... doszla
i mam problem bo nie wiem czy prubowac zamowic poprostu to 1000$ jak bede mial szanse czy wziac cos tanszego xD


RE: Poprostu byłem głupi xD - pespe - 22-06-2010 17:52

ja mialem ponad 5 fejkow i deske przyslali xD


RE: Poprostu byłem głupi xD - Enduro - 22-06-2010 17:53

a ja 80 na necie tp z zmiennym ip co fake odlaczalem kabel.... hahaha


RE: Poprostu byłem głupi xD - adik0070 - 22-06-2010 17:55

Ja proponuje Ci na Restocku zgarnąć "słownik języka Polskiego"


RE: Poprostu byłem głupi xD - Enduro - 22-06-2010 17:56

twoja wypowiedz jest nie na temat pisze szybko bez ą,ę,ś,ł i inny bez przecinkóóóóóóóóóów bo mi sie nie chce....


RE: Poprostu byłem głupi xD - SZAFI - 22-06-2010 17:57

jak by jeszcze był taki słownik Tongue


RE: Poprostu byłem głupi xD - Enduro - 22-06-2010 17:58

nie zasmiecac tematu...omg dobra to tyle... nie chce mi sie sluchac waszych zjebanych opini

PS: do zamknięęęęęęcia ........