Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na generowanie nieograniczonej ilości kodów XBL 1 week! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sposób na generowanie nieograniczonej ilości kodów XBL 1 week! (/Temat-Sposob-na-generowanie-nieograniczonej-ilosci-kodow-XBL-1-week-91038)

Strony: 1 2


Sposób na generowanie nieograniczonej ilości kodów XBL 1 week! - michal463 - 14-05-2014 17:07

1.Nazwa przedmiotu :Sposób na generowanie nieograniczonej ilości kodów XBL 1 week!
2.Opis przedmiotu : Sprzedam sposób na generowanie nieograniczonej ilości kodów XBL 1 week. Wszystko robimy za pomocą programu. Mi średnio udaje się wygenerować ponad 30 kodów na godzinę przy średnim zaangażowaniu gdyż robię kilka rzeczy na kompie, gdyby się poświęcić całkowicie myślę że można spokojnie wyciągnąć 60/h.
1 kod stoi na allegro za 1zł, także dochód jest spory.
W poradniku zawarte wszystko co jest potrzebne do generowania, nie potrzebny żaden wkład pieniężny, prócz kosztu wystawienia aukcji! Konkurencja także jest dość pokaźna, lecz z tego co obserwuje każdy zarabia. Także z powodu dużej konkurencji sprzedaje tylko 2 poradniki!
3.Zdjęcia : [Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
4.Kontakt : gg: 7315422
5.Cena : 200 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew, paypal


RE: Sposób na generowanie nieograniczonej ilości kodów XBL 1 week! - Warr - 14-05-2014 17:36

Nie chcę robić antyreklamy ale siedzę w tym "biznesie" i wiem, że na konkurencyjnym forum można kupić program, który generuje kod co mniej więcej 4-6 sekund. W dodatku kosztuje jedynie 60zł i sam za nas zbiera kody z e-mail'a (dostajemy je na tacy Big Grin).

I tutaj jeszcze pytanie do Ciebie, człowieku zakładający temat. Masz prawo to sprzedawać? Nie jest to czasem darmowy program z konkurencyjnego forum imitujący przeglądarkę ? ^^


RE: Sposób na generowanie nieograniczonej ilości kodów XBL 1 week! - michal463 - 14-05-2014 17:43

Co do samego programu to dostałem go od kumpla, nie wykluczam że znalazł go gdzieś w internecie, więc możliwe że jest darmowy, lecz samym programem mało zdziałamy. Mój poradnik opisuje wszystko po kolei co robić, skąd brać ogromną liczbę maili (bo niestety sztuczka z gmaila nie działa) itd. Smile Pozdrawiam Smile


RE: Sposób na generowanie nieograniczonej ilości kodów XBL 1 week! - bolo9797 - 14-05-2014 18:29

ale z yahoo sztuczka dziala Smile Wszystko jest na forach z botami.


RE: Sposób na generowanie nieograniczonej ilości kodów XBL 1 week! - michal463 - 14-05-2014 18:31

No to wygląda na to że nikt nie kupi Big Grin Trudno Smile


RE: Sposób na generowanie nieograniczonej ilości kodów XBL 1 week! - Warr - 14-05-2014 18:38

(14-05-2014 18:29)bolo9797 napisał(a):  ale z yahoo sztuczka dziala Smile Wszystko jest na forach z botami.


Potwierdzam Smile


RE: Sposób na generowanie nieograniczonej ilości kodów XBL 1 week! - michal463 - 14-05-2014 18:40

W takim razie temat do zamknięcia Big Grin


RE: Sposób na generowanie nieograniczonej ilości kodów XBL 1 week! - UmCyK - 14-05-2014 18:42

To moze udostepnij to za darmo.
Zyskasz reputacje na forum Smile


RE: Sposób na generowanie nieograniczonej ilości kodów XBL 1 week! - michal463 - 14-05-2014 18:46

Niestety nie udostępnię go za darmo gdyż jest zbyt duża konkurencja na allegro, a to by tylko pogorszyło sprawę. Mogę odsprzedać 2 sztuki po niższej cenie. Smile


RE: Sposób na generowanie nieograniczonej ilości kodów XBL 1 week! - UmCyK - 14-05-2014 18:48

Z chęcią bym kupiła le nie posiadam PLN, z chęcią bym zapłacił po zarobieniu Smile Jeżeli taka opcja ciebie interesuje