Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzenie multikonta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Tworzenie multikonta (/Temat-Tworzenie-multikonta-91036)



Tworzenie multikonta - siwrus1231 - 14-05-2014 17:01

Witam. Już wcześniej gdzieś czytałem odpowiedź na moje pytanie ale ostatnio kumpel w szkole powiedział mi, że nie jest tak jak myśle... Dlatego:
Czy mogę stworzyć multikonto ze swojego reflinka? Najlepiej prosiłbym o odpowiedź samego usera AstroCash bo nie chce potem żeby moje konto zniknęło z serwisu. Pozdrawiam Wink


Odp: Tworzenie multikonta - v3XeR - 14-05-2014 17:10

Nie!!!

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2


RE: Tworzenie multikonta - rozekrr - 14-05-2014 17:22

Jasne że nie i nie musi Ci na to odpowiadać samo AC Smile


RE: Tworzenie multikonta - siwrus1231 - 14-05-2014 21:09

Z pół roku temu gdzieś w temacie Ogólna dyskusja ktoś napisał, że można tworzyć multikonto na swoim refie. Dobra dzięki za odpowiedź Big Grin


RE: Tworzenie multikonta - surfer0700 - 14-05-2014 21:13

Można tworzyć nowe konta, ale warunkiem jest to że konto nie jest podpięte pod swojego refa.

Zamykam.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.