Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam hot nisze PPA/Subskrycje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam hot nisze PPA/Subskrycje SMS (/Temat-Sprzedam-hot-nisze-PPA-Subskrycje-SMS-91033)

Strony: 1 2


Sprzedam hot nisze PPA/Subskrycje SMS - majinpov - 14-05-2014 16:06

1.Nazwa przedmiotu : Sprzedam niszę idealnie nadającą się pod PPA lub Sub sms.
2.Opis przedmiotu :
Nisza jest bardzo oblegana z zarazem bardzo małą konkurencją, nie jest to nowa nisza ale ostatnie wydarzenia mają wpływ na bardzo dużą popularność tej niszy. Zarobki są niemal nieograniczone a nisza jest długotrwała.
Możliwości promowania niszy są niemal nieograniczone - idealnie pasuje zarówno pod youtube, seo jak i fora internetowe.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Kupujesz:
nisze + proponowane styl i kierunek jej wykonania i promocji + słowa kluczowe opracowane z google keywords tool + przykładowy program w Visual Basic.
3.Zdjęcia :
Zdjęcia przedstawiają ścisłe słowo kluczowe z wyszukiwaną niszą ( z produktem, który oferujemy ) - ścisłe
[Obrazek: mjUHI6x.png]
[Obrazek: KxiDlTq.png]
[Obrazek: 5iQhTbJ.png]

4.Kontakt : gg 3271770 PW na forum
5.Cena :
1 osoba 49 zł - SPRZEDANE


dzisiaj tj. 15.05.2014 - cena za niszę 99zł
jutro tj. 16.05.2014 - cena za niszę 199zł



Dla zainteresowanych jest możliwość kupna niszy + projekt VB + 4 różne filmy ukazujące prawdziwość tej niszy.
6.Sposób zapłaty za przedmiot :


RE: Sprzedam hot nisze PPA/Subskrycje SMS - WujRock - 14-05-2014 16:09

Do recenzji daj! Cool

Do recenzji daj komuś! Cool


RE: Sprzedam hot nisze PPA/Subskrycje SMS - majinpov - 14-05-2014 16:16

Pierwsza osoba ze z długim stażem na forum i przynajmniej większą reputacją/ilością postów na forum dostanie ode mnie nisze za 49 zł ze wszystkimi dodatkami czyli

Program gotowy do promocji wykonany w VB
Program dla potencjalnego klienta z dublowaniem leadów ( update ) - duża szansa na zdobycie lead x2
4 x film na youtube pokazujący działanie tej niszy

myślę, że to uczciwy warunek, biorąc pod uwagę mój staż na forum i reputację.


RE: Sprzedam hot nisze PPA/Subskrycje SMS - Qwik - 14-05-2014 16:23

Recenzje do administracji.Widzę ze pewnie nic na tym nie zarobiłeś bo nie dałeś statystyk z leadów.


RE: Sprzedam hot nisze PPA/Subskrycje SMS - bodek7654 - 14-05-2014 16:29

podrzuc danielowi jest tutorem i sprawnie ocenia


RE: Sprzedam hot nisze PPA/Subskrycje SMS - rozekrr - 14-05-2014 16:30

Jak się ma ilość sprzedanych sztuk do zarobków?
Co od siebie dodatkowo musimy posiadać/potrafić?
Ile Ty na tym zarobiłeś i czy posiadasz na to dowód?


RE: Sprzedam hot nisze PPA/Subskrycje SMS - michal463 - 14-05-2014 16:51

podpinam się pod pytania Smile


RE: Sprzedam hot nisze PPA/Subskrycje SMS - majinpov - 14-05-2014 16:54

(14-05-2014 16:23)Qwik napisał(a):  Recenzje do administracji.Widzę ze pewnie nic na tym nie zarobiłeś bo nie dałeś statystyk z leadów.

Tak masz rację nie zarobiłem na tym, ponieważ przygotowałem nisze pod siebie.

(14-05-2014 16:30)rozekrr napisał(a):  Jak się ma ilość sprzedanych sztuk do zarobków?
Co od siebie dodatkowo musimy posiadać/potrafić?
Ile Ty na tym zarobiłeś i czy posiadasz na to dowód?

Jak widzisz miesięczne wyszukiwania są bardzo wysokie a osoby wyszukujące hasła są ściśle zainteresowani tą niszą. Potencjał jest nie wyczerpany, gdy poznasz tą niszę i wzrost jej popularności bez problemu znajdziesz inne nisze podobnie działające do tej. Mogę śmiało powiedzieć, że to jest jedna z tych nisz które się nie skończą.

Umiejętności z promowania hacków wystarczą - nisza to nie są hacki
Stworzyłem nisze, programy, filmy pod siebie, ale ostatnio na wszystko brakuje mi czasu, dlatego ją sprzedaje.


RE: Sprzedam hot nisze PPA/Subskrycje SMS - rozekrr - 14-05-2014 17:12

Czyli niszą tego jeszcze nie można nazwać, bo nic z niej nie zarobiłeś tak?
Jakie dzienne zarobki z niej przewidujesz przy minimalnym nakładzie promocji dla takiej osoby jak ja?
Po jakim czasie powinna się zwrócić kasa wydana w niszę?

P.S. To że wyszukiwania są duże nie przekłada się na konkurencje, bo ten co wybije się najwyżej będzie zarabiał najwięcej, reszta nie. Dlatego powinieneś ustalić limit sprzedanych sztuk.


RE: Sprzedam hot nisze PPA/Subskrycje SMS - majinpov - 14-05-2014 22:32

rozekrr napisałem Ci na pw