Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KastomAd- zaczni zarabiać na tapecie telefonu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: KastomAd- zaczni zarabiać na tapecie telefonu (/Temat-KastomAd-zaczni-zarabiac-na-tapecie-telefonu-90980)

Strony: 1 2


RE: KastomAd- zaczni zarabiać na tapecie telefonu - baku91 - 13-05-2014 21:54

tak, na wszystkie urządzenia mobilne z androidem od 2.3.3. w górę.


RE: KastomAd- zaczni zarabiać na tapecie telefonu - baku91 - 14-05-2014 07:57

Zapomniałem dodać jeszcze, że będzie można zdobywać dodatkowe środki za wypełnianie ankiet. Ankiety mają być płatne od 50gr do 1zł.


RE: KastomAd- zaczni zarabiać na tapecie telefonu - pidzej - 14-05-2014 15:36

Za nic nie rozumiem o co chodzi z tymi reklamami. Mógłby ktoś wyjaśnić, tak na chłopski rozum ?


RE: KastomAd- zaczni zarabiać na tapecie telefonu - R540 - 14-05-2014 19:41

Uważajcie na takie serwisy.O to chodzi w tej reklamie że puszczą wam wirusa i będą mieć dane osobowe takie jak pesel imię nazwisko e-mail fejsbuka.Więcej można stracić niż zarobić.Bo to może być firma hakerska.Np. będą wymuszali żebyście wysyłali smsy na tzw ppa i kasy nie ma.Lub kredyt wezmą na was przez komórkę.Różne triki widziałem i nowych ile nie widziałem.Akurat nie zostałem oszukany na tej stronie ale wiele wiem.Proszę Admina o sprawdzenie tego serwisu.PozdrawiamWink


RE: KastomAd- zaczni zarabiać na tapecie telefonu - patryk6176 - 15-05-2014 07:21

Jak mi niby mogą wziąć kredyt przez komórkę? i imię i nazwisko itp ?


RE: KastomAd- zaczni zarabiać na tapecie telefonu - baku91 - 15-05-2014 16:48

Serwis ten zarabia na zlecanych przez reklamodawców kampaniach, a w celu zapewnienia sobie oglądalności oddaje część kwoty od reklamodawcy użytkownikom.
A dane z ankiety mają na celu zapewnienie możliwości targetowania użytkowników, i mają zapewnić reklamodawcy docieralność kampanii do pożądanej grupy odbiorców. Bo po co np. facetowi reklama podpasek, jak można mu w tym samym czasie przekazać reklamę która go zainteresuje np. promocję wiertarki w Castoramie Tongue
Poprzez tapety będzie można uzyskiwać również rabaty, przygotowane dla targetowanych grup użytkowników

a w tych reklamach chodzi o to, że instalujesz aplikację, zakładasz konto, ustawiasz wyświetlanie kampanii na tapecie. Po wykonaniu tego serwis przekazuje Ci kampanie reklamowe przeznaczone dla Ciebie na dany dzień. Kampanie są 6 godzinne, wyświetlane w godzinach od 2-8, 8-14, 14-20, 20-2.
Ale serwis nie gwarantuje pełnego obłożenia kampanii reklamowych na wszystkie bloki. Każda kampania płatna 15gr. no i 1gr. od poleconego.
i drugie tyle za kliknięcie w oznaczoną kółkiem z napisem klik kampanię.(dwuklik w tapetę)


RE: KastomAd- zaczni zarabiać na tapecie telefonu - pidzej - 04-08-2014 12:12

Wyplacil juz ktos?