Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"moc" pozycjonowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: "moc" pozycjonowania (/Temat-moc-pozycjonowania-90937)

Strony: 1 2


"moc" pozycjonowania - Kevintbg - 12-05-2014 22:41

Witam
Mam pytania czy jeżeli wykupie pozycjonowanie mojego bloga u jakieś firmy się tym zajmującej na dwie dane frazy to czy mój blog będzie "szedł" w górę na pozycji także pod inne nie podane firmie pozycjonującej frazy?


RE: "moc" pozycjonowania - Qwik - 12-05-2014 22:43

Tak ale musisz zadbać o dobre linkowanie wewnętrzne.


RE: "moc" pozycjonowania - Kevintbg - 13-05-2014 15:16

to znaczy?


RE: "moc" pozycjonowania - RafalG - 13-05-2014 16:55

Wybierasz interesujące Cie słowa kluczowe w tekście i je linkujesz, linkami innych artykułów albo stroną główną. Więcej informacji znajdziesz na: https://www.youtube.com/watch?v=2wOalICa6-4


RE: "moc" pozycjonowania - GoodLecki - 13-05-2014 17:56

EDIT ..
Dobry mlaś ze mnie nie ten post Smile
PS. nie pozycjonuje się strony na dwie frazy


RE: "moc" pozycjonowania - Kevintbg - 13-05-2014 20:42

Podaje przykład czyli np. jeśli mam blog o rybkach to mówię firmie pozycjonerskiej aby pozycjonowała główną stronę na dwie frazy a nie podstronę? I wtedy gdy mam na stronie głównej w tekście linki do innych podstron to będą wzrastały na pozycji także podstrony?
PS. pozycjonuje się na frazy stronę główną czy podstrony?


RE: "moc" pozycjonowania - GoodLecki - 13-05-2014 21:15

"Firmie pozycjonującej" nie ty mówisz jakie frazy tylko ona tobie powinna je zaproponować. Co i jak będzie pozycjonowane i według jakiej strategi powinno być w regularnych raportach.To czy ci lipy nie wciskają musisz już sam wykminić lub wspomóc się społecznością w ocenie.
Na początek zrób/zleć audyt strony, sprawdź optymalizację . Jak już wybierzesz "firme" sprawdź najpierw opinie o nich, podpytaj na forach branżowych a jak masz możliwość sprawdź strony innych korzystających z usług danej firmy,sprawdź też historie domeny.Grafikę i rozmieszczenie kluczowych tematów zrobiłeś? Generalnie wtedy można zacząć myśleć o pozycjonowaniu strony.


RE: "moc" pozycjonowania - lots_terror - 13-05-2014 21:16

(13-05-2014 20:42)Kevintbg napisał(a):  PS. pozycjonuje się na frazy stronę główną czy podstrony?

i to, i to.
Na pewno nie pozycjonuje się na tylko na 2 frazy, poczytaj trochę również o long tail.

btw. Pisząc fima pozyjonerska masz na myśli sprawdzoną agencję SEO czy pseudopozycjonerów za 20 zł z allegro ? Jerk


RE: "moc" pozycjonowania - Kevintbg - 13-05-2014 21:19

Z google firmy

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka


RE: "moc" pozycjonowania - GoodLecki - 13-05-2014 21:26

(13-05-2014 21:19)Kevintbg napisał(a):  Z google firmy

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

A to ciekawe możesz podać przykład? Smile
Klakierzy z g. mogą i mają głównie jeden cel buy more adwords Smile