Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom (/Temat-Rywalizacja-i-Motywacja-Dziennik-Badii-i-Badom-90935)

Strony: 1 2 3


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - badii - 14-05-2014 23:54

U mnie wygląda to tak, że będę robić podsumowanie tygodniowe, najbliższe w niedziele.
Przybrałem nowy 'styl' gry na buku, więc powinno być teraz coraz lepiej! :>


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - badom - 16-05-2014 22:01

Dzisiaj dołączyłem do Programu Partnerskiego z grami MMO, wrzuciłem na FanPage i rezulatat- 5 kliknięć w linki i 800 odsłon postu... Nie wiem jak to Facebook wykrywa ale zawsze jak wrzucę post niezwiązany z tematem FP to zasięg z 10k spada do 1k, no trudno. Na razie powiem szczerze nie jest ciekawie, jedna nisza na Shorte mi się wypaliła i aktualnie nie zarabiam. Będę szukał. Badii z tego co wiem też nie najlepiej Smile.


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - badom - 18-05-2014 01:21

Jednak nie jest źle. Dzisiaj wrzuciłem link do transmisji KSW przez shorte, jednak się spóźniłem po wrzuciłem w trakcie walki Pudziana, ale kilkaset osób weszło (jeszcze dziękowali). Jutro zorganizuję jakiś konkurs o doładowanie i za kilka dni prawdopodobnie sprzedam FP. Podleczyłem go i teraz wpada średnio 300-500 lajków pod zdjęciem i zasięg w okolicach 8-11k na jeden post więc jest całkiem nieźle. Jeśli sprzedam w cenie 1gr/fan to będę zadowolony. Dalsze info wkrótce Smile.


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - badom - 21-05-2014 22:39

Zacząłem zarabiać na FP dzisiaj pierwszy raz. Jeden link shorte i 2,6$ nie jest źle jak na początek. Niedługo też wystartuję tam z jednym projektem i albo zarobię kilka stówek albo będzie wtopa, zobaczymy Smile. Najważniejsze to się nie poddawać.
Postanowiłem jednak nie sprzedawać fp, przynajmniej na razie.


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - badom - 22-05-2014 22:34

Wiem, że nikt tego nie czyta ale daję mały update. Dzisiaj powtórzyłem akcję z shorte i wpadło przez cały dzień 3,7$. A jutro startuję tak jak mówiłem z jednym pomysłem do którego się przygotowywałem kilka dni i mam nadzieję, że przynajmniej w części wypali.


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - jarekb321 - 22-05-2014 22:38

Czytam, powodzenia Big Grin


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - batman - 22-05-2014 22:38

jak duzy fp masz?


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - badom - 22-05-2014 22:51

Dzięki Jarek imienniku!
Batman, 20 pare tysięcy lajków.


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - badii - 24-05-2014 17:25

Odezwę się, żebyś monologu nie prowadził!
Zamykam dział bukmacherki, nawet nie chce mi się jej podsumowywać. Jak były wzloty i to takie mega, gdzie potrafiłem potroić saldo w ciągu jednego dnia, to nadszedł czas, gdzie poszła czarna seria i wszystko szlak trafił.
Aktualnie nie zarabiam na niczym, tzn. pracuję w sklepie komputerowym, zawsze coś Wink

W środę jadę na spotkanie organizacyjno-szkoleniowe. Szykuje się niezły przełom w temacie zarabiania Big Grin Żadnych szczegółów nie zdradzę Wink
Do następnego! Big Grin


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - badom - 10-06-2014 15:33

Dziś doszła skromna wypłata za maj z Shorte zarobione na FanPagu. Dodatkowo zarejestrowałem się wczoraj na FireSub, ale nie jestem pewien czy będę działał w tym temacie. Aktualnie nie mam pomysłu na zarabianie, Shorte to grosze Sad.
[Obrazek: w054hw.jpg]