Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom (/Temat-Rywalizacja-i-Motywacja-Dziennik-Badii-i-Badom-90935)

Strony: 1 2 3


Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - badom - 12-05-2014 21:19

Hej wszystkim,
ja jestem Badom i razem z kolegą Badii postanowiliśmy założyć wspólny dziennik. Dzięki naszej rywalizacji podniesie się także motywacja do zarabiania.
Jeśli o mnie chodzi to swoją przygodę zaczynałem chyba jak większość nas na Lockerz, gdzie udało mi się zdobyć swoje pierwsze pieniądze przez Internet- 25$,50$ oraz (już chyba) legendarną koszulkę. Później strony typu Qday, zdobywcy-nagrod itp. gdzie wygrałem głównie masę koszulek, pendrivów, doładowań i nawet aparat fotograficzny. Rok 2013 to MyPay + Kubigo. W międzyczasie próbowałem swoich sił w PPA (ok. 100$ zarobionych) i od niedawna shorte.st.
Jak będę zarabiał? Jak najwięcej Smile. Rezygnuję z Fake Contentu PPA, nie chcę mieć nikogo na sumieniu po prostu. Co innego Real Content, przynajmniej wku$*@!a osoba po odczytaniu salda konta dostaje to co chciała pobrać.
Oprócz tego będę próbował bawić w skracacze między innymi. W maju zarobiłem na shorte 14$, tak prawdę poświęcając kilkanaście minut przez 2-3 dni.
Nie jestem nastawiony na konkretny sposób zarabiania, na czym będzie okazja to spróbuję swoich sił.
Liczę na wasze wsparcie i podpowiedzi.
Pozdrawiam


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - ErgePL - 12-05-2014 21:28

Powodzonka! Jerk2


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - badii - 12-05-2014 21:33

No siemano! Big Grin
Jestem kumplem badoma jak już wcześniej napisał Big Grin
Co tu się będę dużo rozpisywać ;> Założyliśmy razem ten dziennik, by sobie zarabiać i mieć motywację, że muszę więcej od niego dziś zarobić! Big Grin

Podsumowanka będą na koniec każdego dnia Wink
Ja od siebie mogę dodać, że zaczynałem z MyPay'em, potem NeoBux, próbowałem coś w PPA, ale mi się nie udało. Ponad tysiąc zarobiłem na subach, a teraz utrzymuję się z bukmacherki!

Tak więc Jarek, powodzenia! =D


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - MatiMaister - 12-05-2014 21:50

,,Legendarna koszulka'' haha Smile swoją czasem zakładam na siłownię Big Grin
Powodzenia


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - badii - 12-05-2014 22:01

http://scr.hu/1c47/qhssf

Dzisiejsze zmagania Wink
Na dziś koniec. Smile

Bierz się Jarek od jutra do roboty, powodzenia! Big Grin


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - badom - 13-05-2014 11:49

Dzisiaj przyszła wypłata z Shorte, jestem zadowolony Smile.
[Obrazek: ew-ezywtaafmebskgtwotqb.jpg]


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - UmCyK - 13-05-2014 12:04

Gratuluję wypłaty i powodzenia.


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - badom - 13-05-2014 12:20

Dziękuję.
Przed chwilą zakupiłem również FanPage za 37zł, zobaczymy co z tego będzie.
Saldo dzisiejsze jak do tej pory:
- otrzymane 43zł
- wydane 37zł
Bilans +6zł Smile


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - Bandaid - 14-05-2014 15:32

Powodzenia badom! Będę śledził


RE: Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom - badom - 14-05-2014 21:29

Dzięki! Dziś spokojniejszy dzień bo pisałem maturę z geo i byłem tym przejęty Smile. Wpadło trochę grosza na shorte i powoli leczę kupiony FanPage (był strasznie zaśmiecony subami przez co zasięg był żałosny). Dodaję posty zgodnie z tematem FP i lajki rosną. Dopiero za kilka dni pomyślę o wrzuceniu tam shorte.

PS. Nie wiecie może czy da się zablokować możliwość pisania komentarzy przez inne FP pod moimi zdjęciami?