Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube i dobra pozycja? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Youtube i dobra pozycja? (/Temat-Youtube-i-dobra-pozycja-90903)



Youtube i dobra pozycja? - fenri95 - 12-05-2014 14:15

Witam działam w PPA krótko bo ciagle długa przerwa i wgl..Mam problem z filmami yt, dodam film z niszą i jak tworzyć dobre tagi? mam kopiować od innych ? ...Przewaznie jak dodam film to jest na 7-10 strona ;/ Jest do tagów jakis sprawdzony generator czy jakis sposób ??


RE: Youtube i dobra pozycja? - Zartrom - 13-05-2014 12:40

Jest oczywiśćie tag generator, ale jeśli chcesz być wyżej nie możesz polegać tylko na tagach, film musi mieć sporą liczbę like wtedy jest wyżej w wyszukiwaniu. Dobierz dobre tagi i podlajkuj np. za pomocą addmefast
a uzbierasz sporą widownie prawdziwych osób szukających filmu od cb.


RE: Youtube i dobra pozycja? - Thi4f - 13-05-2014 14:00

Dokładnie. Albo AddmeFast albo osobiście mogę polecić EnhanceViews czy LikePlus'a. Smile


RE: Youtube i dobra pozycja? - fenri95 - 13-05-2014 15:42

Ok sypie like a tagi jak dodawać żeby były dobre?


RE: Youtube i dobra pozycja? - bimber14 - 17-05-2014 18:46

Odszukaj jakis film z wysoką pozycja i skopiuj tylko troche pozamieniaj miejscami żeby ktoś sie nie dowalił