Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adkontekst vs Adtaily? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Adkontekst vs Adtaily? (/Temat-Adkontekst-vs-Adtaily-90875)

Strony: 1 2


Adkontekst vs Adtaily? - lijon - 11-05-2014 22:52

jak w temacie adkontekst czy adtaily?


RE: Adkontekst vs Adtaily? - Leśniczy - 12-05-2014 21:38

Adtaily ma bardzo brzydki wygląd i ciężko dopasować ich boxy do strony. Kiedyś miałem z nimi do czynienia, coś tam się zarobi, ale bez rewelacji. Adkontekst na pewno łatwiej wciśnie się w content strony i to właśnie ich bym wybrał spośród tych dwóch reklamodawców.


RE: Adkontekst vs Adtaily? - Thi4f - 13-05-2014 14:36

Ja odradzam firmę adkontest jako klient.
Stawki za kliknięcie są dość niskie , co z jednej strony może zachęcać. Kolejny problem to fakt, że ponad połowa kliknięć zarejestrowana w panelu nie była rejestrowana w analitiksie...


RE: Adkontekst vs Adtaily? - lijon - 16-05-2014 12:50

Więc co najlepsze skoro z google współprac odpada?


RE: Adkontekst vs Adtaily? - swobi - 16-05-2014 18:04

a dlaczego google odpada według mnie adsense jest najlepszy jak się nie oszukuje oczywiście Big Grin


RE: Adkontekst vs Adtaily? - lijon - 16-05-2014 20:35

(16-05-2014 18:04)swobi napisał(a):  a dlaczego google odpada według mnie adsense jest najlepszy jak się nie oszukuje oczywiście Big Grin

z 5 lat miałem pewną stronkę na której zarabiałem poprzez adsense, jednak konkurencja mi naklikała złośliwe kliki i konto mi dziady zablokowały Sad


RE: Adkontekst vs Adtaily? - swobi - 17-05-2014 20:55

a to dziwne bo zazwyczaj to cofają takie kliki a nie banują Big Grin


RE: Adkontekst vs Adtaily? - czesio89ns - 18-05-2014 09:16

Dobre efekty daje połączenie adkontekst z adtaily Smile


RE: Adkontekst vs Adtaily? - lots_terror - 18-05-2014 20:26

Ani na jednym, ani na drugim wielkich pieniędzy nie zarobisz.

Ile zarabiałeś na adsense ? Jaka jest tematyka strony ?


RE: Adkontekst vs Adtaily? - lijon - 19-05-2014 00:11

Jakieś 50 euro, ale to było wieki temu.
Sama domena już pewnie miała kilki właścicieli