Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IZZYkonto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: IZZYkonto (/Temat-IZZYkonto-90853)



IZZYkonto - Najkon - 11-05-2014 16:42

Mam kilka prostych pytań dotyczących izzykonta bo mam zamiar założyć, a wole się upewnić co i jak...

1. Do 18 roku zycia żadnych opłat związanych z kartą nie ma?
2. Moge nie zamawiać karty, no nie?
3. Ile się płaci za wypłate z placówki mbanku?
4. Za karte płace 4zł co miesiąc jeśli nie zrobie nią zakupów za min. 100zł, tak? To że wpłynie mi na konto np. 200zł i całość od razu wypłace się nie liczy, i musze płacić, tak?

Dzieki! Smile


RE: IZZYkonto - lukasz.t - 17-05-2014 07:28

Poczytaj wątek o mBanku z mojej sygnatury a wieeeele się dowiesz...
m.in. to, że:

1. nie ma jeśli masz mniej niż 18 lat

2. podczas zakładania konta można zaznaczyć, że nie chcesz karty bankomatowej (która i tak by przyszła do Ciebie za darmo)

3. Chodzi Ci o to, że idziesz do jakiejś placówki i mówisz, ze chcesz wypłacić np. 100zł z konta, tak? Nie mam co do tego pewności i by trzeba odszukać to w regulaminie - polecam po prostu wzięcie karty i wypłatę za darmo z bankomatu (m.in. euronet, cash4you czy z banku BZ WBK)

4. Nic nie płacisz za konto izzy nawet jeśli z niego nie korzystasz


Ile masz lat?



Jeśli założysz konto z mojego polecenia u ciut się postarasz (po założeniu konta zapłaciłbyś kartą łącznie za min. 100zł [np. 3 razy po 35zł] za zakupy w jakimś sklepie, aptece itp) to wtedy i Ty i ja zarobimy po 25zł Smile


RE: IZZYkonto - autoshot38 - 18-05-2014 01:21

A jeśli chodzi o kuriera, gdy wybieramy taką opcję to przyjeżdża owy kurier i daje nam umowę do podpisania i ją zabiera czy jak to wygląda?


RE: IZZYkonto - Najkon - 18-05-2014 14:54

Otwierając np. dziś konto, mogę je zamknąć kiedy chce bez żadnych konsekwencji?

Mam 17 lat i za 3 miesiące będzie 18, a pewnie nie będe chciał mieć ekonta bo 4zł za karte :#


Odp: IZZYkonto - piotruss96 - 18-05-2014 15:36

Raczej za karte placi sie w wiekszosci bankow, jednak jak sie nie placi za karte to sie placi za inne rzeczy.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2


RE: IZZYkonto - lukasz.t - 20-05-2014 15:30

@autoshot38 - napisałem o kurierze w tym moim wątku o mBanku, który jest w sygnaturze i jest to tak, że kurier za darmo przywozi Ci dokumenty, przy nim je otwierasz, czytasz, podpisujesz i po prostu oddajesz mu za darmo do ręki i On je dalej prześle do mBanku (mBank płaci za kuriera w obie strony)


@Najkon - nie będziesz musiał zamykać konta, bo zgodnie z tym co napisałem w moim wątku o mBanku (z sygnatury) - aby opłata za kartę nie była naliczana wystarzy ją zastrzec i dokonasz tego za darmo po zalogowaniu się na swoje konto

No ale jak będziesz chciał je zamknąć to oczywiście nie bedzie problemu (powiesz np. że wyjeżdzasz na rok za granicę) i bez problemu będziesz mógł to zrobić. Spodziewaj sie tylko, ze ktos z centrali do Ciebie jeszcze zadzwoni i będzie Cię przekonywac abyś jednak został Big Grin


@piotruss96 - akurat w mBanku można płacić tylko za kartę jeśli się jej nie używa (wspominane w moim wątku 100zł miesięcznie)



w razie pytań - piszcie, będę się starał na wszystko odpowiadać



RE: IZZYkonto - autoshot38 - 20-05-2014 18:43

A umowa jest na określony czas, czy kiedy będę chciał mogę zrezygnować z usług?


RE: IZZYkonto - lukasz.t - 21-05-2014 09:16

umowa z bankiem nie ma terminu ważności i jeśli chcesz zrezygnowac z konta to musisz isc do placówki banku, podpisac papier o rezygnacji i wtedy masz miesięczny okres wypowiedzenia. No i po miesiacu zamykają Ci konto


RE: IZZYkonto - autoshot38 - 15-06-2014 21:21

A mam takie pytanie, jeśli mój opiekun prawny nie chce mi udostępnić swoich danych do założenia konta, to czy może w takim wypadku podać swoją pełnoletnią siostrę?


RE: IZZYkonto - Nju - 16-06-2014 07:35

(15-06-2014 21:21)autoshot38 napisał(a):  A mam takie pytanie, jeśli mój opiekun prawny nie chce mi udostępnić swoich danych do założenia konta, to czy może w takim wypadku podać swoją pełnoletnią siostrę?

Z tego co wiem, to musi być opiekun prawny, czyli z siostrą nie założysz.