Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam dobrej strony do bukmacherki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Szukam dobrej strony do bukmacherki! (/Temat-Szukam-dobrej-strony-do-bukmacherki-90852)

Strony: 1 2


Szukam dobrej strony do bukmacherki! - davidek00 - 11-05-2014 16:02

Witam jak w temacie szukam jakiegoś dobrego buka.
Możecie wypisywać plusy i minusy.
Dopiero zaczynam przygodę z bukmacherką i będe stawiał raczej czyjeś typy.


RE: Szukam dobrej strony do bukmacherki! - Assasinoo - 11-05-2014 22:37

CześćSmile Wiekiem jestem młody, niepełnoletni, lecz mimo wszystko zdążyłem przetestować chyba wszystkie z popularnych buków, i kilka mniej popularnych. Najbardziej spodobał mi się Bet365, szeroki wybór możliwości, dobra oferta typowania live, support dość szybko odpowiada, kompetentność na poziomie podstawowym bardzo dobra, raz wprowadzili mnie w błąd za co dostałem przeprosiny i bonus 50 zł do obrotu^^ Do tego Bet365 oferuje dobrą promocję na start, 100% do 200 PLN, trzeba obrót wykonać jedynie 3x po kursie 1,5 a to nie takie trudne. Kurcze tak ich polecam jakbym chciał Ci tu refflinka wrzucić, ale nie wrzucę tak tylko piszę Wink Za to napiszę, że wbrew opiniom, że bet-at-home jest dobry na początek odradzam Ci go, ponieważ ma niskie kursy i jego oferta przy bet365 wygląda bardzo ubogo. Gdy nabierzesz doświadczenia zajrzyj też do buka Pinnacle, którego również mogę polecić, ale do normalnego grania dla początkującego lepszy bet365.


Odp: Szukam dobrej strony do bukmacherki! - casualsprojects - 11-05-2014 22:51

Pinnacle - uboga oferta, ale stawki bardzo na plus, i brak limitów, jak u WSZYSTKICH innych

bah - nie wiem skąd kolega wyżej ma informacje o pozytywnych opiniach? słabe kursy, oferta, chyba najgorszy buk

pod względem oferty przoduje bet365

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Szukam dobrej strony do bukmacherki! - Assasinoo - 11-05-2014 23:22

Co do UP'a, każdy kto chociaż trochę typuje omija szerokim łukiem bah, lecz sam zaczynając spotykałem się z dobrymi opiniami, że niby dobry buk na początek by poznać wszystko, łatwy interface strony itdWink Co do tego co napisałeś o limitach, to chyba nie wiesz co piszesz, grając na trochę wyższe stawki, wcale nie jakieś wysokie łatwo zostać zlimitowany na tyle, że nie idzie praktycznie grać.


Odp: Szukam dobrej strony do bukmacherki! - casualsprojects - 11-05-2014 23:25

napisałem, że na pinnaclu można grać wysokie stawki bez problemu, jaki pojawia się u innych bukow.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Szukam dobrej strony do bukmacherki! - fcbmafi - 18-05-2014 08:15

bet365 unibet


RE: Szukam dobrej strony do bukmacherki! - grzesiek1990 - 18-05-2014 13:16

Polecam Expekt z bonusem do 222zł od pierwszego depozytu.


RE: Szukam dobrej strony do bukmacherki! - full2000 - 18-05-2014 16:36

bet365 ze względu na najlepszą ofertę live. Pinnacle bo cię tak szybko nie zlimitują jak będziesz dobrym graczem oraz posiadają w swojej ofercie e-sport co dla mnie jest sporym atutem. Oba te buki posiadają ogarnięte kursy. Bah zdecydowanie odradzam ze względu na najwyższe marże. Pozdrawiam


RE: Szukam dobrej strony do bukmacherki! - Slukas122 - 04-03-2021 18:26

Polecam William hill częste promki


RE: Szukam dobrej strony do bukmacherki! - Nayeb - 08-03-2021 20:44

Betfan spoko kursy na 3 zakładach