Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ScrapeBox - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ScrapeBox (/Temat-ScrapeBox-90847)

Strony: 1 2


ScrapeBox - Lukines - 11-05-2014 15:01

Program nie był i nie jest moją własnością. Pliki, do których linki zostały tutaj zamieszczone nie zostały umieszczone w sieci przeze mnie. Temat ten służy tylko i wyłącznie do celów informacyjnych. Użytkowanie pirackiego oprogramowanie jest przestępstwem - podoba Ci się program? Wspieraj twórców i kup go!

This program is not and has never been owned by me. The files, to which links are provided in this thread were not uploaded by me. This thread serves only informational purposes ONLY. Using cracked software is against the law - do you like the program? Support the developers and buy it!

Program znaleziony na innym forum.
Zachęcam do zakupu.

DOWNLOAD :http://www39.zippyshare.com/v/6566913/file.html


RE: ScrapeBox - djram - 11-05-2014 16:14

virus scan ?


RE: ScrapeBox - Lukines - 11-05-2014 20:56

zaraz wrzuce na tym forum był i coś tam wykryło. Jak już mówiłem ja tylko link zkopiowałem.


RE: ScrapeBox - djram - 12-05-2014 16:43

Program działa Tongue avast nie wykrywa nic Tongue


RE: ScrapeBox - kuxnicki - 12-05-2014 21:40

Może ktoś powiedzieć coś więcej o tym programie ?


RE: ScrapeBox - Lukines - 13-05-2014 21:45

Odpaliłem wyszukiwałem linki po keywordach . Lecz nie znam sie na konfiguracji i uznałem że to ja nieumiejętnie go skonfigurowałem.
Więc wrzuciłem aby komuś się przydało.

A co do Ciebie lots_terror nabijasz posty czy hejtujesz wszystko co ktoś znalazł i chce się tym podzielić?


RE: ScrapeBox - lots_terror - 14-05-2014 23:30

Faktycznie. Wielka filozofia - wprowadzenie do wyszukiwarki frazy "scrapebox cracked". Naprawdę musiałeś się nieźle napracować, żeby udostępnić facepalm


Program w takiej wersji - czyli bez pluginów jest bezużyteczny, gdybyś choć trochę go ogarniał to byś o tym wiedział.


RE: ScrapeBox - Lukines - 15-05-2014 00:10

Ja pie***** to jest jakiś atak klonów ? Wrzucić coś i jeszcze źle. A może ktoś wchodzi na forum i widzi o ScrapeBox crack super pobiore nie musze szukać dzięki.
Ale nie ku******* tylko jeczycie i narzekacie . I dziwić sie że nikt nie chce nic wrzucać jak takie klony atakują i tylko psują atmosferę.
Pozdrawiam Lukines .


RE: ScrapeBox - Klin - 15-05-2014 19:40

Spokojnie, po co te nerwy. Kultura na forum obowiązuje wszystkich tak samo jak możliwość wolnej wypowiedzi.

Nikt nie musi klaskać gdy ktoś "gra".

Zakładając temat mogłeś napisać coś więcej o tym programie, takie informacje na pewno przydałyby się nowym użytkownikom - a link do download'u powinien być tylko dodatkiem a nie głównym wątkiem.

I pamiętaj zawsze o virusscan.

Taka moja obiektywna opinia


RE: ScrapeBox - Lukines - 15-05-2014 21:07

@Klin masz rację i przepraszam poniosło mnie trochę , lecz najbardziej hejtują Ci którzy nic nie wrzucają. Następnym razem będe pamietał o wrzuceniu wszystkiego lepiej. A ten temat poprawie jakoś na dniach.