Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC (/Temat-Inwestycja-w-gre-goldenchase-goldencows-nowosc-BTC-90846)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - marcinnopl - 09-06-2014 05:32

A ja czekam. Myślę sobie ale jest ciężko odpisać. Niestety miałem wyłączone prywatne wiadomości, ale już naprawione, możecie do mnie pisać...
Co do Goldenchase, to ja zamierzam rozpocząć przygodę od 30$...


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - kolorpurpury - 09-06-2014 12:32

(08-06-2014 23:58)MarketGlory napisał(a):  Jak by ktoś chciał wpłacić a nie wie jak to podaje link
Pisał do mnie użytkownik ale nie mogę mu odpisać ponieważ "Użytkownik marcinnopl, do którego chcesz wysłać PW, ma wyłączony system prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać wysłana". Tak wieć podaje to na tym forum
http://forum.goldenchase.net/viewtopic.php?t=80&sid=fa95c55a43926624b98a9408117a8325
Moj refflink Tongue
http://goldenchase.net/?i=292325

Bez weryfikacji na OKPay można wpłacać kasę?

(09-06-2014 05:32)marcinnopl napisał(a):  A ja czekam. Myślę sobie ale jest ciężko odpisać. Niestety miałem wyłączone prywatne wiadomości, ale już naprawione, możecie do mnie pisać...
Co do Goldenchase, to ja zamierzam rozpocząć przygodę od 30$...

Chcesz od razu wypłacać stopniowo mniejsze kwoty, czy czekać dłużej na większe?
Jeśli ta pierwsza opcja to kup sobie jednego krasnala dającego 1 PP dziennie za 100000 gold a za resztę do oporu krasnale dające kryształy.
W ten sposób od drugiego dnia zaczniesz wypłacać po kilkanaście centów dziennie i będą stopniowo rosły, moim zdaniem to lepsza opcja niż zbierać 100000 golda na krasnala PP Smile i na pewno bezpieczniejsza a zarobki w końcu wzrosną do tych, które miałbyś bez krasnala PP ale i tak nie mógłbyś wypłacić Smile

To akceptowanie wpłaty miało trwać do 15 minut a trwa już ponad pół godziny i nic. Jest napisane, że niezapłacone a jest zapłacone.


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - MarketGlory - 09-06-2014 14:19

(09-06-2014 12:32)kolorpurpury napisał(a):  
(08-06-2014 23:58)MarketGlory napisał(a):  Jak by ktoś chciał wpłacić a nie wie jak to podaje link
Pisał do mnie użytkownik ale nie mogę mu odpisać ponieważ "Użytkownik marcinnopl, do którego chcesz wysłać PW, ma wyłączony system prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać wysłana". Tak wieć podaje to na tym forum
http://forum.goldenchase.net/viewtopic.php?t=80&sid=fa95c55a43926624b98a9408117a8325

Bez weryfikacji na OKPay można wpłacać kasę?


To akceptowanie wpłaty miało trwać do 15 minut a trwa już ponad pół godziny i nic. Jest napisane, że niezapłacone a jest zapłacone.

Można wpłacić bez weryfikacji ja założyłem tego samego dnia konto na OKpay i wpłaciłem czekałem jakiś max 30 min żeby doszło na konto OKPay a potem z OKpay do gry chyba z 2 min
Nie wiem może coś źle wypełniłeś ale nie masz sie co martwić jak coś pomyliłeś to ci kasę zwrócą na nr konta który podałeśBig Grin


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - UmCyK - 09-06-2014 14:41

Wszystko ok tylko nie spamuj swoim reflinkiem.


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - MarketGlory - 09-06-2014 14:52

(09-06-2014 14:41)UmCyK napisał(a):  Wszystko ok tylko nie spamuj swoim reflinkiem.

Nie powiedział bym że ok ta gra to......
Poczekamy zobaczymy mam nadzieję że odzyskam swoją kasę zanim to coś padnie bo jak na razie nie zanosi się na to zbyt szybkoSad
Muszę czekać 20 dni żeby kupić krasnala który produkuje PP i potem kolejne 40 żeby być na swoim.Jednym słowem mówiąc Najgorsze gówno jakie widziałem i ktoś mówił wcześniej na czym oni zarabiają ??? Chyba powinien zadać sobie pytanie Czy lub kiedy ja tutaj zarobię , bo bez wpłacenia kasy to zajmie 5 lat Tongue


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - kolorpurpury - 09-06-2014 17:28

(09-06-2014 14:52)MarketGlory napisał(a):  
(09-06-2014 14:41)UmCyK napisał(a):  Wszystko ok tylko nie spamuj swoim reflinkiem.

Nie powiedział bym że ok ta gra to......
Poczekamy zobaczymy mam nadzieję że odzyskam swoją kasę zanim to coś padnie bo jak na razie nie zanosi się na to zbyt szybkoSad
Muszę czekać 20 dni żeby kupić krasnala który produkuje PP i potem kolejne 40 żeby być na swoim.Jednym słowem mówiąc Najgorsze gówno jakie widziałem i ktoś mówił wcześniej na czym oni zarabiają ??? Chyba powinien zadać sobie pytanie Czy lub kiedy ja tutaj zarobię , bo bez wpłacenia kasy to zajmie 5 lat Tongue

Nie ma to jak dostać coś gdzie można zarobić praktycznie NIC nie robiąc i jeszcze narzekać Tongue
Co ty byś chciał za 40$ być w miesiąc na plus i przez kolejne 4 zarobić 5-krotność tego co wpłaciłeś a jesli to wytrzyma rok to zarobić 1000$ za 40$ w rok ZA NIC ? Więcej wpłacisz - szybciej się zwróci, mniej wpłacisz mniej się zwróci. Jak na marketglory nie wpłacisz kasy i nie znajdziesz aktywnych poleconych to na 20 euro tez trzeba pograć z 8 miesięcy i na początku dzień w dzień gra zajmuje prawie 2 godziny a gówno z tego masz a tu tylko wchodzisz, wymieniasz, kupujesz krasnale i wychodzisz. A wypłacać możesz dość szybko tylko trzeba mądrze zacząć Smile
Jakbyś za taką śmieszną wpłatę, która na MG ledwo starcza na rozkręcenie 3 firm tutaj chciał szybko i dużo zarobić NIC nie robiąc to na pewno "to gówno" by padło.

PS Wszystko zrobiłem dobrze i jestem tego w 10000000% pewny a kasy nadal nie ma.
Przede wszystkim oprócz maila aktywacyjnego nie dostałem od nich nic..


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - kamylo - 09-06-2014 18:16

Kolorpurpury
mi na drugi dzień dopiero przesłali na okpay więc spoko. Poczekaj, na pewno dojda


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - MrReynevan2 - 09-06-2014 19:25

Przelewy wam się spóźnieją?
Jeszcze wczoraj mi przyszło 1$ instant'owo.


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - MarketGlory - 09-06-2014 23:02

To nie chodzi o to czy zarobie 500% tego co wpłace ale o to że mogę wogule nie zarobić bo to scam lub coś w tym stylu, a co do marketglory to jak nie wiesz jak grac to nie zarobisz.Pisałem że pracując raz dziennie i walcząc nie nazbierasz nic ale ludzie nie sluchali woleli klikac w głupie walki.Ja wpłaciłem 40 euro i odzyskałem 2 razy tyle w 2 miesiące, nie dlatego że miałem farta tylko dlatego że wiedziałem co robię.Szukałem reffów oraz kupywałem firmy które produkują to co jest potrzebne do codziennego funkcjonowania każdego obywatela melko i kawa w późniejszym etapie reszta to gówno, ale jak ktos nie mysli to jego sprawa i jeszcze jedno ta gra jest nudna i może dlatego mi się nie podoba a co do tych 40$ to żebym wiedział że będę tyle odrabiał to bym wpłacił 100$ lub więcej bo szybciej bym odzyskał a teraz nie da rady bo się nie opłaca.Tylko pierwsza wpłata bo się dużo dostaje, ale kto co woli, ja skączyłem na inwestowaniu w tą grę jak odzyskam to dobrze jak nie to nie , ŻycieTongue

PS Wszystko zrobiłem dobrze i jestem tego w 10000000% pewny a kasy nadal nie ma.
Przede wszystkim oprócz maila aktywacyjnego nie dostałem od nich nic..



A co do tego to nie wiem co ty zrobiłeś źle ale ja dostałem odrazu instukcje na maila z danymi do przelewu sprawdź może folder spam .Gdzie i jaka kwote na jakie konto mam przelać i po tym czekałem 15 min żeby dostać kasę na OKpay.
Tak ja mówię sparwdź folder spam może tam masz te dane do przelewu
ja dostałem takie coś
http://scr.hu/1gxq/j97rq
i po tym wpłaciłem przez Mbank i kase miałem w 15 min na OKPAy a potem to już z górki


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - sheko12 - 10-06-2014 00:43

kto nie ryzykuje, ten nie ma

Może sam się tego podejme, warta gra swojego wkładu