Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC (/Temat-Inwestycja-w-gre-goldenchase-goldencows-nowosc-BTC-90846)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - Watoga - 04-06-2014 17:11

Ja zastanawiam się nad ruszeniem w goldenchase z kwotą 100$ albo troszeczkę więcej.
Jednak, że kasę tą leciałbym w kredo od kumpla to nie chciałbym jej wtopić a na niej zarobić by mieć za co oddać Smile

Jakby ktoś tam szukał refa itd. to na priv zapraszam.
Chętnie dowiem się jak najwięcej o goldenchase.


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - MarketGlory - 06-06-2014 16:13

Witam czy po wpłacie dostanę jakieś punkt PP czy tylko golda???
Wpłaciłem 40$ i dostałem tylko golda i nie wiem czy powinniem dostac tylko golda czy tez PP


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - Watoga - 07-06-2014 09:18

Tak sobie myślę, że jeśli ludzie wyciągnął to co włożyli i zaczynają jechać na czysto i to kilka $ dziennie to wystarczy kilkanaście takich osób i będą musieli wypłacać im sporo kasy i wtedy to chyba padnie bo skąd będą mieć by im tyle płacić ?


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - kamylo - 07-06-2014 09:37

(06-06-2014 16:13)MarketGlory napisał(a):  Witam czy po wpłacie dostanę jakieś punkt PP czy tylko golda???
Wpłaciłem 40$ i dostałem tylko golda i nie wiem czy powinniem dostac tylko golda czy tez PP

tylko Gold Wink


@Watoga
Też się nad tym właśnie zastanawiam...

cytuję @kolorpurpury
Cytat:Wiele osób zastanawia się i pyta mnie na czym zarabia admin goldenchase.
Nie mam pojęcia, czy inwestuje nasze pieniądze w coś. Na pewno ta rezerwa, która widnieje na stronie pochodzi z wpłat użytkowników. Myślę, że wynosi raczej 100% wpłat.
jest duże prawdopodobieństwo, że te pieniądze są reinwestowane w jakiejś części ale wypłaty instant pokazują, że admin ma na koncie na wypłaty cały czas pieniądze.
Jeśli nie inwestuje to na czym zarabia?
Otóż zaryzykuję stwierdzenie, że 80% użytkowników zakładało konto payeer specjalnie dla goldenchase. Większość z nich na pewno zrobiła to przez goldenchase a tam widnieje REFLINK do payeer Wink W payeer jest jakiś program partnerski, wydaje mi się, że admin dostaje dodatkowo na konto jakąś część transakcji jego poleconych, których pewnie ma ponad 200.000 Wink Więc nawet spokojnie jest w stanie dokładać trochę kasy do goldenchase.
Najważniejsze jest to, że wypłaca i nie robi tego on tylko system. Kaska wpływa w momencie kliknięcia na konto. Moim zdaniem jest to długoterminowy projekt Wink
Gdyby działo się coś złego - myślę, że to zauważymy kiedy znikną bonusy, które rzekomo są tymczasowe. Potem pewnie zostanie zmniejszona produkcja niektórych krasnali (można zauważyć, że aktualnie jest tak jakby podniesiona produkcja) To będą znaki, że potencjalne kolejne wpłaty już będą bardzo ryzykowne. Aktualnie spokojnie można wpłacać. Być może goldenchase najlepszy moment będzie miało dopiero za rok czy dwa lata kiedy osiągnie te pół miliona użytkowników.

Gdzieś przeczytałem opinię, że to piramida finansowa - to bzdura. Piramidy mają to do siebie, że bez polecania tylko stracimy a zarobić możemy tyle co wpłaca ludzie pod nami. Tutaj inwestujemy i nikomu nie musimy niczego polecać ale to robimy jak w każdym serwisie, który posiada system poleconych co jest najlepszą i najskuteczniejszą tanią reklamą dla właścicieli serwisu.

Dobrym porównaniem może być marketglory - tam też tak naprawdę kasa na wypłaty pochodzi nie z innego źródła jak z wpłat. Żadnych reklam, nic..
Tutaj wiadomo, że admin dodatkowo zarabia na naszych transakcjach payeer nawet nie związanych z goldenchase, jeśli ktoś założył konto z jego polecenia i ma zamiar używać go do innych celów



RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - MarketGlory - 07-06-2014 17:16

Zainwestowałem 40$ i mój dzienny zysk przedstawia się następująco
http://scr.hu/1gxq/vf2l3
Jak by ktoś miał ochotę wpłacić i nie wie jak to pisać na priv kasa na koncie w 15 min.
http://goldenchase.net/?i=292325


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - kamylo - 07-06-2014 17:41

Ja zainwestowałem 47$, dzienny czysty zysk na razie 0,78$/dzień, ale wszystko przeznaczyłem na krasnale produkujące kryształy i robię exchange, przez co mam więcej golda w purchase. Pierwszy miesiąc/dwa przeznaczę na inwestycje, później kupię tego z PP.


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - Watoga - 08-06-2014 17:57

Pytanie roku Tongue
Z daily bonus wyciągnąłem 100 i wrzuciłem na loterię ( koszt 100 ) .
Wygrałem 1 miejsce i mam 500g.
Grać dalej i próbować ubić 1000g na Sneezy czy kupić teraz 5 Grumpy ?


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - sheko12 - 08-06-2014 18:26

P.S co do mnie, nie zostałem zbanowany z powodu złamnia regulaminu, a na moją prośbe.


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - Watoga - 08-06-2014 22:30

Zaryzykowałem.. 1 pròba 200g (2losy) w plecy.
Pròba druga 3 głosy... Zdobyłem 1 oraz 2 miejsce :-P
Stan konta 700g.
Bede pròbował dobić tym sposobem do 1000 i kupic Sneeziego.


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - MarketGlory - 08-06-2014 23:58

Jak by ktoś chciał wpłacić a nie wie jak to podaje link
Pisał do mnie użytkownik ale nie mogę mu odpisać ponieważ "Użytkownik marcinnopl, do którego chcesz wysłać PW, ma wyłączony system prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać wysłana". Tak wieć podaje to na tym forum
http://forum.goldenchase.net/viewtopic.php?t=80&sid=fa95c55a43926624b98a9408117a8325
Moj refflink Tongue
http://goldenchase.net/?i=292325