Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC (/Temat-Inwestycja-w-gre-goldenchase-goldencows-nowosc-BTC-90846)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - kamylo - 07-09-2014 12:23

Czyli gdybym wpłacił teraz dodatkowo 10$, to mógłbym wypłacić 20$? A co z tymi refami, bo trzeba było mieć aktywnych refów jeszcze chyba tak? żeby wypłacać?


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Sentinel98 - 07-09-2014 20:09

Inwestowałem zmienili zasady i dolary poszły Sex


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Futers - 07-09-2014 21:14

(07-09-2014 20:09)Sentinel98 napisał(a):  Inwestowałem zmienili zasady i dolary poszły Sex

Jak 90% gier i HYIP Big Grin
Przecież nie robią tego abyś ty zarobił beka


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - kolorpurpury - 08-09-2014 08:26

(07-09-2014 12:23)kamylo napisał(a):  Czyli gdybym wpłacił teraz dodatkowo 10$, to mógłbym wypłacić 20$? A co z tymi refami, bo trzeba było mieć aktywnych refów jeszcze chyba tak? żeby wypłacać?

Przypuśćmy, że masz wyczerpany limit. Wpłaciłeś dajmy na to 80$ a wypłaciłeś 160$

Teraz masz 70000 golda i 20 PP na koncie czyli możesz wypłacić 20$. Ale wyczerpałeś limit więc wpłacasz 10$ i wypłacasz 20$. Wtedy będziesz miał wpłacone 90$ czyli limit będzie 180$.

Ja tak aktualnie robię i tak właśnie to działa. Nie trzeba mieć poleconych. Musisz po prostu mieć PP i gold no i trzymać limit w ten sposób Smile

Tylko wkurzają mnie bo czasem nie da się wypłacić bo są jakieś błędy. Lepiej więc uważać i wpłacać najlepiej dolara najpierw i wypłacić 2, żeby sprawdzić czy działa i dopiero potem więcej, bo z każdym dniem jak To Hyip może przestać płacić Smile


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - kamylo - 08-09-2014 08:29

O, dziękuję za konkretną odpowiedź! reput poleciał Smile


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - overlord25 - 10-09-2014 05:52

Teraz zmienili zasady na gorsze teraz żeby wypłacić trzeba poczekać jak ktoś coś wpłaci i wtedy wypłacić można z jego depozytu niestety trzeba polować na wypłatę kto pierwszy ten lepszyTongue i jeszcze administracja bierze dla siebie 40% z każdego depozytuTongue


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Pan Inwestor - 10-09-2014 08:19

Dobrze @overlord25 pisze, tak niestety ale teraz jest. Nie wróży to nic dobrego i program bardzo szybko chyli się ku upadkowi po równi pochyłej ;-)

Program dał zarobić mi osobiście ale też i moim poleconym którzy weszli w miarę szybko. Podsumowanie już niedługo - zobaczę jeszcze czy się uda coś ugrać do końca tego tygodnia.

Tak z ciekawostek to zadałem na czacie pytanie do admina czy myślą nad jakąś nową grą (udałem, że takie głosy słyszałem) to moja wiadomość została usunięta. Można z tego wywnioskować, że coś jednak myślą i jeżeli będzie to miało taki sam rozgłos jak GC to wchodzę w ciemno!


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - rogrip - 10-09-2014 15:04

(10-09-2014 05:52)overlord25 napisał(a):  Teraz zmienili zasady na gorsze teraz żeby wypłacić trzeba poczekać jak ktoś coś wpłaci i wtedy wypłacić można z jego depozytu niestety trzeba polować na wypłatę kto pierwszy ten lepszyTongue i jeszcze administracja bierze dla siebie 40% z każdego depozytuTongue

Z tym żeby wypłacić ktoś najpierw musi wpłacić, to się zgodzę, bo nie maja kasy opróżnili wszystkie konta, ale z tym że administracja bierze dla siebie 40% z każdego depozytu, to nie.Administracja Wzięła podobno raz ponad 500.000$ jeśli to prawda z reserwy gry i to by się zgadzało , ponieważ brakuje jakieś 500.000$ z kawałkiem.Ja mam cały czas zapisane wypłaty i wpłaty, robię screena i tyle co ktoś wpłaci to inni tyle samo co do 0,01$ wypłacają,a jak to bardzo proste. Ja nawet nie muszę tam siedzieć. Odpalam coś tam i robię co innego a kasa wpływa na moje konto po pewnym czasie. Jak dla mnie ta gra takim sposobem może działać nawet i rok, chodź to trochę chamskie z ich strony. Lepiej gdyby się zwinęli, bo ci co teraz wpłacą to na pewno swoich $$$ nie odzyskają Sad


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - MrReynevan2 - 11-09-2014 10:08

Czyli w jaki sposób teraz można wypłacać pieniądze?


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - rogrip - 11-09-2014 13:01

(11-09-2014 10:08)MrReynevan2 napisał(a):  Czyli w jaki sposób teraz można wypłacać pieniądze?

W taki sam jak wcześniej, tylko teraz albo musisz siedzieć 24/h i próbować zlecać wypłatę, mieć farta, albo użyć głowy i zrobić sobie. to co ja zrobiłem i możesz spać spokojnie, a kasa sama wpłynie na twoje konto, jeśli ktoś wpłaci ofc.
Osobiście odradzam inwestowanie w Goldenchase, bo na 99% kasy już nie odzyskacie.teraz to wygląda jak piramida finansowa. Jeden wpłaci kilku wypłaci, reszta straci Tongue