Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC (/Temat-Inwestycja-w-gre-goldenchase-goldencows-nowosc-BTC-90846)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - bizoniusz1975 - 22-08-2014 08:48

u mnie rowniez zniknely krasnale,kuzwa prawie jak w bajce,,,beka


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - bocza999 - 22-08-2014 13:18

U mnie też nie ma już krasnali Sad


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Igorow - 22-08-2014 18:10

Krasnale znikneły z uwagi na wprowadzony regulamin:

Kod:
3.2.1 The participant agrees that when cash out sum is more than 2 times the invested sum in the game and participant haven’t active referrals his account will be reseted.

Co ciekawe regulamin został wprowadzony dzisiaj.... Admin ma za małe wpływy jak widać...

Tak wiec trzeba miec aktywnych poleconych jeżeli chce sie wyciągnąć wiecej niż 2 x z inwestycji.

Jeżeli ktoś chce znów zainwestować w system i mogłby to zrobić jako mój ref będę wdzięczny. Chce utrzymać konto przy życiu Smile --> http://goldenchase.net/?i=291038


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - patryk006 - 22-08-2014 18:24

(22-08-2014 18:10)Igorow napisał(a):  Krasnale znikneły z uwagi na wprowadzony regulamin:

Kod:
3.2.1 The participant agrees that when cash out sum is more than 2 times the invested sum in the game and participant haven’t active referrals his account will be reseted.

Co ciekawe regulamin został wprowadzony dzisiaj.... Admin ma za małe wpływy jak widać...

Tak wiec trzeba miec aktywnych poleconych jeżeli chce sie wyciągnąć wiecej niż 2 x z inwestycji.

Jeżeli ktoś chce znów zainwestować w system i mogłby to zrobić jako mój ref będę wdzięczny. Chce utrzymać konto przy życiu Smile --> http://goldenchase.net/?i=291038

Jak dla mnie sensowne rozwiązanie, ale powinni ostrzec o tym.
Sprawi to że będę wpłaty, a nie tylko bierne mielenie starych krasnali


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Pan Inwestor - 22-08-2014 19:27

Regulamin regulaminem ale ja wolę dmuchać na zimno i pewnie dopłacę do programu chociaż z połowę co obecnie zarobiłem. Mam ponad 230 poleconych z czego tylko 10% jest aktywnych i tak się zastanawiałem czy to przypadkiem nie był powód dla którego moje konto zostało 'pominięte' przy 'czyszczeniu' ;-)

Brakuje mi około $150 abym miał zwrot 2x więc pewnie zanim dojdę do tego to coś wpłacę.

Jako, że mam już trochę reffów to osoby, które będą aktywnie uczestniczyć na moim blogu mogą liczyć na dodanie swojego linku referencyjnego w komentarzach w celu pozyskania reffów dla siebie :-) Dla osób, które już zapisały się z mojego polecenia mogę dodać link w głównym temacie :-) Zapraszam!


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - kociamber - 22-08-2014 23:33

O co chodzi że nie można już kupować krasnali z PP?
Czyżby już scam?


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - ZbysiuK - 23-08-2014 03:12

@Pan Inwestor.

A nie mówiłem Smile?

Powolutku się przeradza w scam, potrzyma z miesiąc.


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - maciuus - 23-08-2014 08:54

Co jest? Nie mogę pinionżków wypłacić.

@EDIT po 1,5h udało się, ale coś się buguje ten goldenchase.


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - kolorpurpury - 23-08-2014 11:43

(23-08-2014 03:12)ZbysiuK napisał(a):  @Pan Inwestor.

A nie mówiłem Smile?

Powolutku się przeradza w scam, potrzyma z miesiąc.

Było do przewidzenia, próbują ratować to jakoś żeby jak najdłużej pociągnąć, to normalne ale to nie ma prawa wiecznego bytu to jest proste i zrozumiałe. Gdyby od początku wrzucili reklamy na stronę to jeszcze by się dobrze trzymali. Cóż ja jeszcze nie całe 5$ wypłacę i PP już nie mam niestety. Nie ma co narzekać dało mi zarobić ponad dwukrotnie Smile Mam nadzieję, że teraz jurapark da mi wyjść na plus, bo farm-tree (na szczęście tylko 12$ z czego pół dolara odzyskane) już się zawinęło Big Grin


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - ToxicIce - 23-08-2014 13:30

(23-08-2014 03:12)ZbysiuK napisał(a):  @Pan Inwestor.

A nie mówiłem Smile?

Powolutku się przeradza w scam, potrzyma z miesiąc.

NIESAMOWITE!!! Jesteś super!!! Teraz specjalnie dla ciebie zaśpiewa chór czarnych albinosów. To twoja chwila. Wszyscy cie zapamiętają jako ten "co mówił".

Też tak potrafię- będzie padać.

Wszystko kiedyś się kończy, cały pic polega na tym, aby wiedzieć kiedy zmienić taktykę. Więc może nam powiesz kiedy dokładnie, według twoich niesamowicie skomplikowanych obliczeń skończy się Goldenchase? A może coś trudniejszego - Kiedy skończy się internet?
Dasz radę czy wymiękasz?

PS gratuluję wszystkim, którzy już zarobili na Goldenchase. Podziwiam i się na was wzoruję. Pozdrawiam