Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC (/Temat-Inwestycja-w-gre-goldenchase-goldencows-nowosc-BTC-90846)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - kolorpurpury - 15-08-2014 19:10

(15-08-2014 11:21)morawcik napisał(a):  Zastanawiam się co się stanie z tymi "grami" jak z różnych względów nikt nie będzie już wpłacał (np będą na +) ? Zwiną się od razu, zwiną się jak braknie rezerw czy mają jakieś dodatkowe "opcje" na powiększanie rezerw?

Nigdy nie wiadomo. Wiadomo, że kiedyś się to skończy i jedni zarobią a inni stracą. Myślę, że twórcy tych gier mają z tego niezłą kasę, której my nie widzimy. Wątpię, żeby twórca goldenchase czekał 400 dni na jakikolwiek zarobek albo z 500 dni, żeby się zawinąć ale nie wykluczam tego bo może faktycznie tak być.

Rogrip wszyscy są przyzwyczajeni do bonusu 55% ale kto powiedział, że taki MA BYĆ? Skoro tyle a tyle golda kosztuje tyle a tyle kasy to nie muszą Ci dawać żadnych bonusów. Skoro za 3500 golda ty dostajesz 1$ to z jakiej racji za 1 dolara masz dostać ponad 5000 golda? Goldenchase trzyma jeszcze ten bonus bo może liczy jeszcze na jakiś miesiąc dużych wpłat. W końcu bonus w goldenchase pewnie też zniknie, zmniejszy się wydobycie do skreślonych na czerwono wartości i w ten sposób podtrzymają jeszcze życie tego programu na jakiś czas. Każdy ma inną politykę zdobywania użytkowników. Goldenchase przyciąga ich dużymi bonusami i dużym zarobkiem. Inne strony mogą przyciągać brakiem PP co daje zarobić mniejsze kwoty ale wszystkim, nawet tym co zainwestują mniej. Niektóre mogą przyciągać ich dodatkowymi drogami na których zarabiają jak np. reklamy lub paradoksalnie mniejszym wydobyciem co daje większą stabilność i teoretycznie mniejsze ryzyko.


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - kamylo - 17-08-2014 11:27

[Obrazek: image.jpg]
Właśnie wyszedłem na 0 Big Grin
Teraz leci sam zysk. W końcu! Smile
Czysty zysk 3,6$/dzień


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Pan Inwestor - 19-08-2014 21:14

Nieźle Kamylo!

U mnie już zysk dzienny ponad $50 więc dniówka bardzo pokaźna! Dodatkowo zarobki z kilku innych programów pozwalają mi wyciągać dziennie prawie 200 złotych. Oby jak najdłużej ten program śmigał i dawał zarabiać!

Za kilka dni robię podusmowanie na blogu więc zapraszam :-)


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - MrReynevan2 - 21-08-2014 00:24

What the hell?


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - zaklinakase - 21-08-2014 09:03

bez inwestycji po tygodniu dostaję 1$ dziennie


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - kolorpurpury - 21-08-2014 13:14

(17-08-2014 11:27)kamylo napisał(a):  [Obrazek: image.jpg]
Właśnie wyszedłem na 0 Big Grin
Teraz leci sam zysk. W końcu! Smile
Czysty zysk 3,6$/dzień

Gratulacje Big Grin Ja jestem ponad 50$ do przodu, na ten moment zarabiam 2,5$ dziennie, niech rośnie to jak najdłużej Big Grin Oby dało zarobić do przyszłego roku, zarobię na wakacje xD


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Pan Inwestor - 21-08-2014 21:39

U mnie właśnie pierwszy tysiąc dolarów zarobiony na czysto!

Obecnie zarabiam ponad $55/dzień i cały czas się zwiększa. Posiadam równe 200 krasnali Happy oraz prawie 690PP

Niech program działa jak najdłużej!

Więcej info u mnie na blogu.


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - MrReynevan2 - 21-08-2014 22:22

Cut it out already...


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - overlord25 - 22-08-2014 07:25

Mi znikły wszystkie krasnale i payment points czyżby się już zwinęli


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Pan Inwestor - 22-08-2014 08:01

U mnie wszystko jest jak było. Ponad 200 krasnali Happy, złoto do wypłaty i reinwestycji więc myślę, że to jakiś błąd po prostu się wkradł na stronę. Cierpliwości zatem. Dużo ludzi na czacie pisze, że mają takie same problemy i technicy niby już nad tym pracują.