Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC (/Temat-Inwestycja-w-gre-goldenchase-goldencows-nowosc-BTC-90846)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Blackers - 08-08-2014 00:12

no właśnie dział handlarzy przejrzałem i nie widzę tam kogoś kto by handlował btc na pp


i dobrze obliczyłem ,że wpłacając 200zł to dziennie nie reinwestująć zarabiałoby się 3mbtc co wychodzi ponad 5 zł? To w ponad miesiąć zwróciłoby się to co wpłaciliśmyWink


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - rogrip - 08-08-2014 03:38

(07-08-2014 23:45)Blackers napisał(a):  wiesz troche strach takie sumy przelewać obcej osobie z forum, myśle jednak nad 200zł nie da się jakoś przez jakis serwis internetowy?

Witam wcale nie musisz alktulanie szukać kogoś do przelania pieniędzy.Dodali nowe opcje wpłat wtym zasialnie konta przez BTC więc,to chyba teraz żaden problem.Wystarczy zalogować się na swoje konto i wejść w Cashier "Free Kassa" NEW
a potem wybierasz odpowiednią dla ciebie opcje przlewu dodam , że jest nawet VIsa. C mnie bardzo cieszyBig Grin


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - overlord25 - 08-08-2014 06:58

Ważna informacja powstały nowe serwisy podobne do golden chase to Profit-fruits.ru i cold-kingdom.net są to rosyjskie wersje wypłata w rubla ale i tak pozostaje przy golden chase bo daje najlepsze bonusyTongue aktualnie w tej chwili zarabiam 44 centów dziennie mam 35 points które starczy spokojnie na 2 miechy do programu wpłaciłem tylko 1 dolar a wypłaciłem ponad 15 dolarów dzięki jednemu refowi zarabiam a reszta 34 refów nic nie wpłaciłaTongue


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Blackers - 08-08-2014 10:46

(08-08-2014 03:38)rogrip napisał(a):  
(07-08-2014 23:45)Blackers napisał(a):  wiesz troche strach takie sumy przelewać obcej osobie z forum, myśle jednak nad 200zł nie da się jakoś przez jakis serwis internetowy?

Witam wcale nie musisz alktulanie szukać kogoś do przelania pieniędzy.Dodali nowe opcje wpłat wtym zasialnie konta przez BTC więc,to chyba teraz żaden problem.Wystarczy zalogować się na swoje konto i wejść w Cashier "Free Kassa" NEW
a potem wybierasz odpowiednią dla ciebie opcje przlewu dodam , że jest nawet VIsa. C mnie bardzo cieszyBig Grin


Na golden cows trzeba płacić BTC i kompletnnie nie wiem jak to zrobić, boje sie juz wchodzic w goldenchase ma juz ponad rok, a te nowe co powstają teraz to nie wiadomo ile potrzymają, alternatywa jest golden cows gdzie juz ma 60 dni i sie utrzymuję i właśnie tam bym wpłacił ale no za cholerke nie wiem jak przelać kase na portfel btc jakimś sposobem


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - kolorpurpury - 08-08-2014 14:59

(08-08-2014 10:46)Blackers napisał(a):  
(08-08-2014 03:38)rogrip napisał(a):  
(07-08-2014 23:45)Blackers napisał(a):  wiesz troche strach takie sumy przelewać obcej osobie z forum, myśle jednak nad 200zł nie da się jakoś przez jakis serwis internetowy?

Witam wcale nie musisz alktulanie szukać kogoś do przelania pieniędzy.Dodali nowe opcje wpłat wtym zasialnie konta przez BTC więc,to chyba teraz żaden problem.Wystarczy zalogować się na swoje konto i wejść w Cashier "Free Kassa" NEW
a potem wybierasz odpowiednią dla ciebie opcje przlewu dodam , że jest nawet VIsa. C mnie bardzo cieszyBig Grin


Na golden cows trzeba płacić BTC i kompletnnie nie wiem jak to zrobić, boje sie juz wchodzic w goldenchase ma juz ponad rok, a te nowe co powstają teraz to nie wiadomo ile potrzymają, alternatywa jest golden cows gdzie juz ma 60 dni i sie utrzymuję i właśnie tam bym wpłacił ale no za cholerke nie wiem jak przelać kase na portfel btc jakimś sposobem

Nie znam się na tym ale chyba musisz po prostu kipić BTC na jakiejś giełdzie w internecie. Poczytaj jak kupić BTC może akurat trafisz na coś, że będzie można kupić za kasę w paypal. A jak nie to z paypal na konto bankowe i kup za to BTC. Ja w golden-cows zainwestowałem 11 mBTC malutko więc nie szkoda a 3.6 już odzyskałem niedługo kolejne 1.8 myślę, że bez problemu będę do przodu Smile


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - YouAreKilled - 08-08-2014 15:24

Można zainwestować z paypala czy trzeba wymienić kasę na payerr ?
Golden Chase wciąż opłacalne ?


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - patryk006 - 10-08-2014 11:46

Dobra doczytałem już // usuńcie to


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - MrReynevan2 - 10-08-2014 20:37

Hej ludzie, jak z wypłatą z Payeera?
Z tego co zauważyłem, to PayPala tam nie ma. Na co najlepiej wypłacić, żeby móc to zrzucisz na paypal z jak najmniejszym kosztem i jak najmniejszą liczbą weryfikacji za pomocą dowodów tożsamości, rozmowy itp (preferowana ilość: 0).
Dziękuję


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Pan Inwestor - 11-08-2014 04:40

Wypłacisz tylko na Payeer póki co. Jak już masz dolary na tym procesorze to możesz się ze mną wymienić a ja wysyłam pieniądze prosto na Twoje konto bankowe :-) Inna opcja to transfer z Payeer na jakiś inny procesor a później PayPal lub przelew bankowy który kosztuje bodajże 25usd.


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - MrReynevan2 - 11-08-2014 22:59

Przeczytaj dokładnie moje pytanie. Gdzie najlepiej wypłacić Z PAYEERA, by zaoszczędzić na prowizjach, oraz czas na tworzeniu kont i skomplikowanym ich weryfikowani (jak np. SolidTrustPay, gdzie trzeba podać dokumenty - wiem, nie ma na payeerze takiej opcji, ale to tylko przykład).

Poza tym, skąd mam wiedzieć, że mi te pieniądze faktycznie zwrócisz? Trochę tam tego jest.