Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC (/Temat-Inwestycja-w-gre-goldenchase-goldencows-nowosc-BTC-90846)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - kolorpurpury - 14-05-2014 15:24

(14-05-2014 06:23)tidid napisał(a):  A nie można zrobić przelewu na Payeer tak jak to jest na PayPal?

Wpłacasz środki najpierw na PAYEER i potem na goldenchase z payeer innej drogi nie ma. Nie wiem jak jest na paypal bo z paypal tylko wypłacam Smile


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - kolorpurpury - 14-05-2014 19:21

Pamiętajcie, żeby jak najlepiej rozważyć pierwszą wpłatę (Jest powiększana o 55%!!!) i nie zapomnijcie o bonusach dziennych 10-100 golda (co kilka dni daje nam to kolejnego krasnala na pierwszym poziomie Smile )


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - bizoniusz1975 - 15-05-2014 11:03

Jak konycja programu?Pytam bo zauwazylem ze program ma na fb tylko 95 polubien,nic tam nowego nie pisza zreszta w aktualnosciach na stronie rowniez,btw chce wejsc ale czy ta oferta 55% jest wciaz aktualna bo zauwazylem ze na stronie widnieje ze to bylo do 28.04.2014 dziekuje za info


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - kolorpurpury - 15-05-2014 16:13

(15-05-2014 11:03)bizoniusz1975 napisał(a):  Jak konycja programu?Pytam bo zauwazylem ze program ma na fb tylko 95 polubien,nic tam nowego nie pisza zreszta w aktualnosciach na stronie rowniez,btw chce wejsc ale czy ta oferta 55% jest wciaz aktualna bo zauwazylem ze na stronie widnieje ze to bylo do 28.04.2014 dziekuje za info

3 dni temu wypłaciłem parę centów - doszły instant. Nie widzę zmian odkąd wszedłem. Bonusy nadal aktualne - 55% i darmowe krasnale w zależności od wysokości wpłaty. Sam mam nadzieję, że podziała jak najdłużej. Dopóki płaci - polecam.


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - olaww - 15-05-2014 22:31

jak tutaj dodać środki przez PayPala ?


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - maciuus - 16-05-2014 13:17

Przez PP nie dodasz, musisz założyć konto na Payeer i wpłacić kartą.


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - olaww - 16-05-2014 16:03

to czemu widnieje logo paypal?;d


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - kolorpurpury - 16-05-2014 16:23

(16-05-2014 16:03)olaww napisał(a):  to czemu widnieje logo paypal?;d

Ponieważ wcześniej była możliwość manulanej wpłaty przez paypal ale wiadomo jak to zmanualnymi i kapryśnym paypalem. Paypal czasem nie chce zaakceptować pewnych programów zarobkowych. Za to Payeer działa świetnie i błyskawicznie.

Program oczywiście nadal płaci - gdy tylko zacznie się coś dziać niepokojącego - powiadomię na tym forum.


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - Maniero - 18-05-2014 09:56

Nie śledziłem całego wątku. Czyli inwestując 1$ krasnale zarabiają mi 8 centów dziennie, tak?


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase - kolorpurpury - 18-05-2014 12:36

(18-05-2014 09:56)Maniero napisał(a):  Nie śledziłem całego wątku. Czyli inwestując 1$ krasnale zarabiają mi 8 centów dziennie, tak?

4647096 - jak nie czytałeś całego wątku to przeczytaj albo napisz na gg - wytłumaczę Ci. Ludzie gdyby to było takie banalne i taki szybki zysk to kto by w to uwierzył, że nie padnie za tydzień? To jest pewnego rodzaju inwestycja - zwraca się ale po jakimś czasie, jeżeli chcecie szybkiego zwrotu i dobrej kasy musicie więcej zainwestować. Im więcej dasz firmie tym lepsze warunki dostaniesz Smile Za 1$ nie dostaniesz żadnego bonusowego krasnala i kupisz za to 1 krasnala za 5000 i 4 za 100 - oni zarobią dla Ciebie 4 centy dziennie z czego 70% idzie na reinwestycję a 30% do wypłaty. Nie wiem skąd wziąłeś 8 centów. Im więcej inwestujesz na początku tym więcej zarabiasz ale nie na zasadzie, że 1$ to 4 centy a 10$ to 40 centów bo za 10$ będzie znacznie więcej niż 40 centów dziennie.

Można zacząć oczywiście od 1$ ale nie liczcie na to, że za nic gra z 1$ w miesiąc wygeneruje wam 200% a potem coraz więcej. Fakt codziennie zyski rosną dzięki reinwestycji i w końcu z tego 1$ dobijecie do 30 centów dziennie do wypłaty ale na pewno nie w miesiąc czy 2 Smile Jeśli ktoś jest wytrwały to można nawet za 1$ wchodzić, oczywiście dobrą drogą jest też polecanie gry innym - wtedy symboliczny 1$ pozwoli na wypłacanie kasy a golda i PP będziecie mieli z wpłat poleconych i szybciej się rozwiniecie Smile

Zaznaczam, że gra nie wymaga dokładania pieniędzy po miesiącu, bo krasnali wynajmujemy dożywotnio więc nasze zyski rosną STALE w górę przez co wchodząc z małym kapitałem na kasę trzeba trochę poczekać bo jak już zaczniecie wypłacać będziecie wypłacać coraz więcej bez konieczności dopłacania. Gdyby to za małą kasę szło tak szybko i gładko to daję miesiąc i gra bankrutuje. Oczywiście wchodząc za 130 czy więcej dolarów już następnego dnia jesteśmy w stanie wypłacać od 2$ dziennie i zarabiać coraz więcej i się zwróci dość szybko Wink