Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC (/Temat-Inwestycja-w-gre-goldenchase-goldencows-nowosc-BTC-90846)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - bizoniusz1975 - 19-07-2014 10:05

ja juz jestem na plusie,dziennie 2$ na payer wpada,do konca roku zostalo ok 180 dni,zysk to ok 360 dolarow,innymi slowy na gwiazdke na xbox one chyba uzbieram Huh


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - UmCyK - 19-07-2014 11:44

Wypłata w sekundę.


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - MrReynevan2 - 19-07-2014 13:40

Właśnie wychodzę na plus Smile
... prawie ... jeszcze ze 2 dni.


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Pan Inwestor - 20-07-2014 20:17

Panie i panowie - w dniu dzisiejszym odzyskałem cały wkład w grze. Od dzisiaj liczę tylko zyski ;-)

Dziennie zarabiam już 28.88USD. Zainwestowałem w 6 krasnali "White Snow' więc PP pod dostatkiem (średnio 38/dzień).

Co do tych kuponów w grze to pytałem admina, odpisał po kilku dniach że ich liczba jest zmieniana manualnie i będzie zaktualizowane w czwartek (17.07) ale do tej pory nic w tym temacie się nie zmieniło. Póki co ja nie dokładam kolejnych 300usd bo trochę mi to dziwnie wygląda jak admin nie może tego zaktualizować jak obiecuje...



RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - kamylo - 20-07-2014 20:32

A czy wie ktoś co się kryje za zakładką "dwarf slot"?


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Pan Inwestor - 22-07-2014 20:25

Póki co nikt nic nie wie co się będzie kryć pod tą opcją. Grunt, że administracja cały czas rozwija grę bo póki co wygląda to dobrze i nic tylko dołączać do programu i liczyć zyski :-)


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - kostuch - 23-07-2014 10:47

golden cashe nie działa, nie da się zalogować


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - UmCyK - 23-07-2014 10:49

Działa.


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - kolorpurpury - 23-07-2014 17:04

(23-07-2014 10:49)UmCyK napisał(a):  Działa.
Działa, płaci, stan konta Payeer rośnie, jest dobrze. Oby jak najdłużej!
Widać nadal potencjał wzrostowy strony, więc uważam, że można spokojnie inwestować kasę. Jeśli ktoś jest zdecydowany - zapraszam na PW. Chętnie pomogę dobrać kwotę inwestycji i obliczyć po jakim czasie zacznie zarabiać i wytłumaczę jaką strategię najlepiej obrać, żeby wycisnąć max z goldenchase Smile

Jeśli ktoś posiada BTC - polecam golden-cows Smile Również są wypłacalni. Wydobycie niby trochę mniejsze ale nie ma utrudnień w postaci PP. Po prostu zbierasz gold i wypłacasz. Jest jeden mankament jakim jest minimum do wypłaty.
Ja przy inwestycji 11mBTC na początku minimum (4000 gold = 2mBTC) zbierałem jakieś 25 dni. W tym momencie mój własny kalkulatorek pokazuje mi 17 dni Smile
Jedną wypłatę zrealizowałem i otrzymałem. Wypłaciłem 4000 gold czyli 2mBTC a otrzymałem 1.8mBTC (10% prowizji).


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - kamylo - 23-07-2014 17:17

Ja też zacząłem niedawno wypłacać Smile na razie 8$ wypłacone i codziennie wypłacam po 2$. Świetne jest to, że wypłaty od razu idą na konto payeer.