Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC (/Temat-Inwestycja-w-gre-goldenchase-goldencows-nowosc-BTC-90846)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - kolorpurpury - 02-07-2014 09:09

(30-06-2014 18:22)MrReynevan2 napisał(a):  Damn you all...
Nie macie czego szukać na wakacje, tylko robić fałszywe problemy z Payeerem?
Spokojnie, kiedy padnie wtedy padnie, więc nie piszcie w każdym poście o tym, bo to się robi masakrycznie irytujące.

Jak na razie:
- Płaci
- Na rocznicę autor dodał gambling, z którego korzystanie odradzam
- Payeer działa normalnie


Dokładnie. Goldenchase płaci bez najmniejszego zarzutu Big Grin
Widać, że admin powoli zaczyna szukać oszczędności. Dodaje gry itp. które wiadomo, że są ustawione w ten sposób, żeby więcej przegrać niż wygrać Big Grin
Widać, że admin szuka wszelkich sposobów, żeby wypłacać jak najdłużej ale jak najdłużej też zarabiać coraz więcej Big Grin
Dla tych którzy już zarabiają jakiś czas w goldenchase to tylko działa na plus Wink Projekt wytrzyma długo moim zdaniem.

Jeżeli ktoś ma zamiar zainwestować to najlepiej jak najszybciej i jak najwięcej, żeby zdążyć jak najwięcej wypłacić Smile


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - ZbysiuK - 03-07-2014 23:42

A jak to jest z wypłatami z payeer? Mam już zgromadzone 10 dolarów ;p


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - UmCyK - 03-07-2014 23:51

Wypłata instant na payeer.
Dzięki poleconemu dostałem 500 000 golda ;D


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - MrReynevan2 - 09-07-2014 13:16

Tak btw, zobaczcie sobie "Dwarf Cave"


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - overlord25 - 09-07-2014 17:47

Ja mam 24 poleconych ale tylko jeden z nich dokonał depozytuSad


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - Pan Inwestor - 11-07-2014 03:58

Witajcie!

Obecnie w Goldenchase.net pojawiło się kilka nowości a mianowicie do dnia 31.07.2014 w dziale 'dwarf cave' jest możliwość zakupu 'Snow White' która produkuje nam 3PP/dzień oraz 15000gold/godzinę. Kosz jej zakupu to 350.000 złota. Zdecydowanie to najlepsza oferta zakupu krasnali dla osób, które planują bądź kupują krasnale Dopey oraz Happy :-)

Wkrótce ma pojawić się też nowa gra w ruletkę. Niestety nie znam nawet przybliżonej daty ale zapytanie do supportu zostało wysłane więc jak tylko się pojawi odpowiedź to dam Wam znać :-)

-----------------------------------

Ja w programie jestem od 28 kwietnia. Do dnia 9 czerwca wszystko co zarobiłem reinwestowałem. Pozwoliło mi to na zakup bardzo dużej ilości krasnali. Na dzień dzisiejszy moja 'armia' przedstawia się następująco:
  • Grumpy 67
  • Snezzy 40
  • Bashful 34
  • Doc 27
  • Happy 95
  • Sleppy 0
  • Dopey 10
  • Snow White 1

Taka ilość górników pozwala mi dziennie wydobywać 298048 złota. Realnie na inwestycję pozostaje 208634 gold oraz pozostała ilość pozwala na dzień zarobić 25$.

W chwili obecnej wypłaciłem już 630$ co daje zwrot na poziomie 70% od wkładu 891 dolarów. Liczę, że w ciągu tygodnia cała inwestycja zostanie już zwrócona i będzie można liczyć zyski :-)

Jakie taktyki użyłem, co kupić na początku znajdziecie również na moim blogu: http://inwestycjewinternecie.pl/goldenchase-kop-zloto-i-wymieniaj-na-prawdziwe-dolary-hit-55-od-pierwszego-depozytu/

Łukasz


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - MarketGlory - 11-07-2014 14:47

(11-07-2014 03:58)Pan Inwestor napisał(a):  Witajcie!

Obecnie w Goldenchase.net pojawiło się kilka nowości a mianowicie do dnia 31.07.2014 w dziale 'dwarf cave' jest możliwość zakupu 'Snow White' która produkuje nam 3PP/dzień oraz 15000gold/godzinę. Kosz jej zakupu to 350.000 złota. Zdecydowanie to najlepsza oferta zakupu krasnali dla osób, które planują bądź kupują krasnale Dopey oraz Happy :-)

Wkrótce ma pojawić się też nowa gra w ruletkę. Niestety nie znam nawet przybliżonej daty ale zapytanie do supportu zostało wysłane więc jak tylko się pojawi odpowiedź to dam Wam znać :-)

-----------------------------------

Ja w programie jestem od 28 kwietnia. Do dnia 9 czerwca wszystko co zarobiłem reinwestowałem. Pozwoliło mi to na zakup bardzo dużej ilości krasnali. Na dzień dzisiejszy moja 'armia' przedstawia się następująco:
  • Grumpy 67
  • Snezzy 40
  • Bashful 34
  • Doc 27
  • Happy 95
  • Sleppy 0
  • Dopey 10
  • Snow White 1

Taka ilość górników pozwala mi dziennie wydobywać 298048 złota. Realnie na inwestycję pozostaje 208634 gold oraz pozostała ilość pozwala na dzień zarobić 25$.

W chwili obecnej wypłaciłem już 630$ co daje zwrot na poziomie 70% od wkładu 891 dolarów. Liczę, że w ciągu tygodnia cała inwestycja zostanie już zwrócona i będzie można liczyć zyski :-)

Jakie taktyki użyłem, co kupić na początku znajdziecie również na moim blogu: http://inwestycjewinternecie.pl/goldenchase-kop-zloto-i-wymieniaj-na-prawdziwe-dolary-hit-55-od-pierwszego-depozytu/

Łukasz

Kiedy ja taki skład będę miał??/
Chyba za 2 lataTongue


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - ZbysiuK - 12-07-2014 00:55

Ja w projekcie siedze ledwo 15 dni.

Wpłaciłem 30$ do tej pory wypłaciłem 7$.
Dziennie zarabiam 0.41$ Smile Od 2 dni calosc reinwestuje i mam 20% wiecej.
Gdy dojde do dziennych zarobkow 1$ przestane Smile


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - wojtok89 - 12-07-2014 13:37

witajcie jak w takim kalkulatorze zmienic ile potrzeba godzin na produkcje krasnoludka bo w tym co pobrałem od zbysiuka jest ile dni??


RE: Inwestycja w "grę" - goldenchase + goldencows (nowość!!!) BTC - nitroo - 12-07-2014 18:42

można posiadać 2 konta na goldenchase?