Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwny typ wygrał Eurowizję - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Dziwny typ wygrał Eurowizję (/Temat-Dziwny-typ-wygral-Eurowizje-90832)

Strony: 1 2


RE: Dziwny typ wygrał Eurowizję - szufliko - 12-05-2014 05:19

Ełrowizji nie oglądałem, ale patrze fanpage 7800 fanow mial o 16:00, a juz o 18:30 prawie 20k ...


RE: Dziwny typ wygrał Eurowizję - AnnaKa - 13-05-2014 23:24

Co do całego tematu On/Ona czy Ono ma duże poparcie wśród katolików mimo że nie ma zdrowego podejścia do życia także tego... Taki Jezuz XXI wieku... Zobaczcie na twarz wielu ludzi podświadomie wysyłało smsy na Jezusa. Ale fakt faktem nie patrząc na brodę i ogólnie wokalistę/stkę - głos lepszy milion razy niż ''nasza'' Cleo... W XFactorze jakoś nie przepuścili Jej a PL wysłała Ją na Eurowizję więc coś nie halo jest ?
Oglądając występ Polskiej Reprezentacji miałem wrażenie że oglądam występ Ruskich styl , ubiory, i charakterystyczny dla Rosyjskich utworów akordeon... To nie miało szans wygrać. Chociażby ze względu na słaby angielski naszej wokalistki. Mogła zaśpiewać całoś w ojczystym języku wtedy daję rękę sobie uciąć były by wyższe noty. Chociażby sam fakt jak się Donatan i Cleo zachowują ostatnimi czasy daje im wiele do życzenia... Ich zachowanie i zawiść panująca wraz z zazdrością przejawiąjącą się w nienawiść do Conchity jest wręcz niesmaczna... To że już planują w odpowiedzi nagrywać jakiś utwór-teledysk świadczy tylko i wyłącznie o ich niskim braku kultury i tego że nie potrafią przegrywać.

Moja opinia na tamat występu Polaków - WIELKI MINUS!


RE: Dziwny typ wygrał Eurowizję - daniel42na - 13-05-2014 23:54

To jest konkurs muzyczny a nie konkurs litości czy tolerancji. Zwykle jeśli w takim czy innym "muzycznym" show występuje osoba pokrzywdzona przez los, osoba w jakimś stopniu inna, dziecko czy jeszcze jakiś inny element który wzbudza emocje to on zazwyczaj to wygrywa. To jest cyrk dla mas i plebsu a nie konkurs muzyczny i to jest smutne.
Zresztą udział "Donatan i Cleo" jako reprezentatów muzycznych Polski to też dobry cyrk.
Z drugiej strony wszelkie inne telewizyjne show obecnie nie odstają od tego wcale, ale to już inny temat, społeczeństwo głupieje i niestety całkiem dobrze się z tym czuje.


RE: Dziwny typ wygrał Eurowizję - michal463 - 14-05-2014 16:53

Jak dla mnie to to dramat jest!