Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Shorte.st] Dziennik pracy VoreCC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Shorte.st] Dziennik pracy VoreCC (/Temat-Shorte-st-Dziennik-pracy-VoreCC-90830)

Strony: 1 2


[Shorte.st] Dziennik pracy VoreCC - VoreCC - 11-05-2014 09:35

Witajcie!
Mam 14 lat, mieszkam w Przemyślu, zarabianiem w internecie interesuję się od niedawna, mniej więcej od połowy marca. Najbardziej podoba mi się połączenie shorte.st+facebook.


Mój cel w tym miesiącu?- 60$ Cool

Moje dotychczasowe osiągnięcia- http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-5285
Mało, ale nie zajmowałem się tym "na serio" tylko 5-20 minut dziennie przez faktyczne 8-10 dni Smile

Co na dziś?

Planuję dodać jak najwięcej grup zagranicznych na moich pięciu miesięcznych fake kontach, jedno niestety wczoraj złapało 30-dniówkę, drugie ma 24h. Karty SIM przygotowane, zmienne IP też na wrazie czego, konta dodane do znajomych na "podstawce", więc do dzieła! Big Grin


RE: [Shorte.st] Dziennik pracy VoreCC - patryk0407 - 11-05-2014 09:50

No to czekamy na rezultaty! Smile
Nie poddawaj się Smile


RE: [Shorte.st] Dziennik pracy VoreCC - 4funsecond - 11-05-2014 10:34

Miło patrzeć jak reff zarabia ;D


RE: [Shorte.st] Dziennik pracy VoreCC - Zarobiony_Koles - 11-05-2014 10:34

Spamujesz na grupach, laską która daje gołe zdjęcia przez shorte.st?
Powodzenia, dużej kasy życzę, udowodnij, że na skracaniu też da się nieźle zarobić.. Jak się rozrkęcisz dniówka 5$ to dla cb będzie norma Huh


RE: [Shorte.st] Dziennik pracy VoreCC - 4funsecond - 11-05-2014 10:36

A jednak, nie miło. Posłuchał, poczytał i uciekł do siebie. Nie polecam użytkownika, nie pozdrawiam.


RE: [Shorte.st] Dziennik pracy VoreCC - Noozer - 11-05-2014 10:56

(11-05-2014 10:36)4funsecond napisał(a):  A jednak, nie miło. Posłuchał, poczytał i uciekł do siebie. Nie polecam użytkownika, nie pozdrawiam.

No niestety nic na to nie poradzisz.
Możesz jedynie ustawić jakieś minimum, że np. jak osiągnie 2$ sam to dostanie poradnik Wink Takie małe zabezpieczenie.


RE: [Shorte.st] Dziennik pracy VoreCC - VoreCC - 11-05-2014 11:12

4funsecond, nie nie uciekłem, posłuchałem, przeczytałem, sposób mi się nie spodobał, poszedłem do siebie, na twojego reffa i tak zarabiając... Ja jednak mimo to pozdrawiam Big Grin
@edit Dodam, że z twojego sposobu owszem nie korzystam, ale też nie mam takiego przymusu, może innym się spodoba, wolę po prostu swój Smile Reff poleciał i tak za dobre chęci, a zapewniam że nikomu poradnika nie udostępnię bo taki nie jestem.


RE: [Shorte.st] Dziennik pracy VoreCC - m4t0sh - 11-05-2014 12:40

(11-05-2014 10:36)4funsecond napisał(a):  A jednak, nie miło. Posłuchał, poczytał i uciekł do siebie. Nie polecam użytkownika, nie pozdrawiam.
widziałem twój poradnik i szczerze mówiąc to ameryki nie odkryłeś...
sposoby tak oklepane że chyba każdy już je zna
w sumie chyba nie ma tu osoby, która w swoim poradniku zdradzała by coś czego jeszcze nie było na tym forum.

Powodzenia w osiągnięciu celu ;-)
Trzymam kciuki


RE: [Shorte.st] Dziennik pracy VoreCC - 4funsecond - 11-05-2014 13:00

Bo ten poradnik jest dla początkujących, którzy dopiero zaczynają. Chyba ktoś kto zarabia setki na sub sms nie przejdzie na skracanie linków.


RE: [Shorte.st] Dziennik pracy VoreCC - VoreCC - 11-05-2014 13:12

Dla kogo by nie był, proszę nie robić mi niezasłużonej opinii na forum, dziękuję Exclamation