Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
fiverr.com -problem i pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: fiverr.com -problem i pomoc (/Temat-fiverr-com-problem-i-pomoc-90797)



fiverr.com -problem i pomoc - BloNdyN - 10-05-2014 17:25

Witajcie. Otóż dostałem zamówienie od klienta na coś abym mu zakupił (Dośc spora kwota) No i przelał okej ładnie ale na fiverr.com niestety nie mógł się podjąć tego i zwrócili mi kase na konto fiverr.com... Niestety nie wiem jak mogą na pp mi zwrócic i jest tam 145$...

Wiecie jak mogę to odzyskać ? Pomóżcie proszę.... Pilnie potrzebuje jak to odzyskać jakoś...

Albo by ktoś chciał kupić tam za jakąś rozsądną cene ? Proszę pomóżcie


RE: fiverr.com -problem i pomoc - Szaman1644 - 10-05-2014 17:44

Pieniądze możesz wypłacić Tongue Ale jak masz na koncie fiver to pewnie za jakieś 2-3 tygodnie Tongue


RE: fiverr.com -problem i pomoc - BloNdyN - 10-05-2014 17:48

Tzn zostały mi zrefundowane ponieważ nie może mi tego zrobić.. I zwrócili mi na konto fiverr i nie wiem jak wypłacić... Dam 10zł za pomoc proszę

Napisałem im e-mail i czekam na odp