Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto origin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Konto origin (/Temat-Konto-origin-90796)



Konto origin - dyzia - 10-05-2014 17:08

Witam.
Mam do Was takie pytanie. Czy jest w ogóle sens kupowania kont Origin? Przez Allegro. Chodzi mi oczywiście nie o same konta tylko z konkretnymi grami. Czy na Originie można zmienić dane w taki sposób, aby tego konta później nie utracić? Korzystaliście już kiedyś z takiej formy kupowania gier?


RE: Konto origin - KoEj - 13-05-2014 20:25

Ja osobiście nigdy tak nie kupuje gier. Polecam tą stronę : https://www.g2a.com/. Gry są tu taniej niż znajdziesz w którymkolwiek sklepie.


RE: Konto origin - dyzia - 14-05-2014 16:18

Na pewno sprawdzę, dzięki.

Dla osób, które myślały o takiej drodze jak ja, czyli kupna konta Origin mam info. Skontaktowałam się z EA na czacie i dostałam info, że w przypadku kupna konta można zmienić z ich pomocą wszystkie dane, aczkolwiek na pewno będzie trzeba udowodnić zakup konta. Ogólnie po rozmowie z konsultantem stwierdzam, że się nie opłaca w ogóle ryzykować, ponieważ jak sprzedający się uprze to jest w stanie podważyć nasz zakup przed EA i konto po prostu stracimy.


RE: Konto origin - Android5 - 15-05-2014 06:23

Już lepiej założyć nowe konto ( swoje ) i na nie kupować gry. Nie ma co ryzykować z kupnem czyichś kont.


RE: Konto origin - dyzia - 15-05-2014 09:52

Tak jak mówisz, ale myślałam, że da się to zrobić bez większego ryzyka na zasadzie kupienia po prostu gry od kogoś, a niestety innej drogi nie ma przez wprowadzenie platformy Origin. Dlatego w związku z tym, że nikt tutaj nie potrafił udzielić mi konkretnej odpowiedzi sama skontaktowałam się z EA no i tak jak napisałam - nie opłaca się to, bo jeśli trafimy na jakiegoś oszusta to odbierze nam konto mimo, że zmienią nam dane.