Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na swoim fb,blogu lub www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na swoim fb,blogu lub www (/Temat-Zarabiaj-na-swoim-fb-blogu-lub-www-90770)



Zarabiaj na swoim fb,blogu lub www - Inwestor88 - 10-05-2014 08:35

Witam kto jest chętny zarobić na swojej stronie sporą gotówkę uzależnioną tylko i wyłącznie od liczby unikalnych użytkowników? Zapraszam na Pw


RE: Zarabiaj na swoim fb,blogu lub www - piotrekprorok - 10-05-2014 08:37

Prawdę powiedziawszy jesteś na forum gdzie większość zarabia na swoich blogach, stronach lub na facebooku Smile Temat trochę bezsensowny i uważam, że mało kto się do Ciebie odezwie patrząc na to, że masz 2 posty Smile powodzenia


RE: Zarabiaj na swoim fb,blogu lub www - Inwestor88 - 10-05-2014 14:01

Według mnie nie bezsensowny bo czemu mieli by nie zarobić więcej? Zarabiają głównie na feikach a ja ja mam dobry produkt, który dobrze rozreklamowany na fp lub innych stronach będzie dawał co miesiąc dobry pasywny dochód. Widzę też, że bez szału z tą kasą jest jeśli chodzi o zarobki z tych stron wiec nie sądzę, że mój temat jest bez sensu.


RE: Zarabiaj na swoim fb,blogu lub www - prololex - 10-05-2014 14:24

Napisz coś na ten temat tu, to można pomyśleć o współpracy, mam kilkaset tysięcy lajków na fb.


RE: Zarabiaj na swoim fb,blogu lub www - Inwestor88 - 11-05-2014 12:33

Sprzedaję konta do portalu z filmami i serialami online sprzedałem już ponad 400 kont i pragnę rozwijać się dalej, dlatego potrzebuje reklamy na innych stronach.


RE: Zarabiaj na swoim fb,blogu lub www - hosezbsk - 11-05-2014 12:35

Tak,my zrobimy reklame a kase ty zgarniesz?Smile


RE: Zarabiaj na swoim fb,blogu lub www - m4t0sh - 11-05-2014 12:44

(11-05-2014 12:33)Inwestor88 napisał(a):  Sprzedaję konta do portalu z filmami i serialami online sprzedałem już ponad 400 kont i pragnę rozwijać się dalej, dlatego potrzebuje reklamy na innych stronach.

heh ostatnio pisał do mnie na pw ktoś z podobną ofertą tyle że chwalił się sprzedażą na poziomie 2k...


RE: Zarabiaj na swoim fb,blogu lub www - abelabel2 - 11-05-2014 12:48

@Inwestor, pisałem na ci PW moje oczekiwania. Wastpie ze znajdziesz lepsza oferte, ba! nikt tu nawet nie oferuje nic.


Zarabiaj na swoim fb,blogu lub www - surfer0700 - 11-05-2014 13:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.