Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... (/Temat-Propozycja-odnosnie-mirrora-gigup-pl-dla-polski-90709)

Strony: 1 2 3 4


RE: Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... - sewirus - 28-06-2014 20:32

Cytat:Twój avatar sam mówi o twoim poglądzie na życie

Ten avatar akurat z moimi poglądami nie ma nic wspólnego, spodobał mi się to go mam, a za PO nie jestem Lol dobra koniec tematu impreza


RE: Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... - exxthc - 31-07-2014 21:56

Ciekawa była byłaby opcja (kazdy by sobie w opcjach ją wlaczył lub nie) jakiegos akceptowania nowych ofert, bo czesto mi sie tak zdarza, że pojawi sie nowa oferta za 0,3$ w jakims bogatym kraju (FR/NL/SWE/DE czy Norwegii) i wtedy klient wykona taka biedna za 0.3 zamiast tej za 10$. Mysle, ze wiecie o co chodzi.


RE: Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... - Danny - 15-10-2014 17:08

(26-06-2014 13:01)Diqtion napisał(a):  Chciałbym tylko przypomnieć nadgorliwym, że kwartał trwa 3 miesiące, a nie 1 dzień..

Jest jakaś szansa na to v3?


RE: Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... - Diqtion - 15-10-2014 20:23

Nie ma, zamykamy serwis.


RE: Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... - panarbuz - 15-10-2014 22:06

Waćpanowie niech spuszczą z tonu albo przeniosą się na swój prywatny placyk rozmów, czyli priv. Bałagan się robi, odpowiedzi padły i chyba wszystko w temacie zostało rozwiązane, nieprawdaż?


RE: Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... - Danny - 18-10-2014 04:08

Tylko spytałem z tego względu że miał być w III kwartale, a informacji żadnych nie widzę...