Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... (/Temat-Propozycja-odnosnie-mirrora-gigup-pl-dla-polski-90709)

Strony: 1 2 3 4


Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... - BigSmoke - 08-05-2014 15:55

Witam.
Obecny wygląd mirrora według mnie nie jest czymś odpowiednim w takim sensie odstrasza typowego wykonawce oferty z polski. Wygląda wręcz ochy dnie pod względem graficznym (tak mamy już 21 wiek) Big Grin
[Obrazek: Beztytuup_ennaenw.png]
Doprawdyż Smile ?

Dlatego prosiłbym grafików, informatyków itd. Firecasha o zmianę wyglądu mirroru gigupa na jakiś ładniejszy wygodniejszy. Chyba wiecie o co chodzi Smile
Oraz jestem za zmianą nazw dla ofert tych najlepiej płaconych np.
Wygraj ipoda - zamiast takiej nazwy według mojej propozycji nazwa powinna wyglądać - Szybkie pobranie pliku - to przykładowa nazwa bo jeśli ktoś widzi jakąś nazwe z tarotami albo wygraj ipoda niechce automatycznie jej wypełniać to trochę takie psychologiczne podejście Smile

Po drugie jestem za wprowadzeniem tak zwanej pomocy w mirrorze która zachęca do wypełnienia kolejnej oferty, ogółem sprawia większą wiarygodność mirrora. O to screen przykład wziąłem z astro aby było wiadomo o co chodzi.

[Obrazek: Beztytuup_ennawps.png]

Proszę mi nie pisać postów tego typu: astro ściągnęło od fire itd. albo odwrotnie to temat z propozycja i nie chce tutaj śmieciowych postów tego typu Smile

Mam nadzieję że osoby którę myślą jak ja i są tego samego zdania poprą mnie a administracja firecasha zrobi co w jej mocy aby stworzyć nowy piękny mirror dla polaków Smile. Pozdrawiam Mariusz


RE: Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... - czesiuleczek - 08-05-2014 15:57

Zgadzam się, przydało by się odświeżyć wygląd mirrorów, np. taki filecom nie wygląda (moim zdaniem) na zaufaną stronę do pobierania plików.


RE: Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... - daniel91215 - 08-05-2014 17:33

Popieram Smile Gigup brzydko wyglada co odstrasza sporo ludzi i co za tym stoi ? Nizsza konwersja gigup'a impreza


RE: Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... - exxthc - 08-05-2014 18:23

Poniewaz sporo osób używa Adblocka to dobrze byłoby pozbyc sie tego "You must disable Adblock to start download!" W http://upshare.org jest tak zrobione wiec to chyba zbedna opcja.


RE: Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... - Diqtion - 08-05-2014 18:51

Spokojnie, w tym momencie skupiamy się na FireSub. FireCash w 3 kwartale tego roku dostanie nowe życie wtedy też zobaczycie porządne mirrory.


RE: Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... - daniel91215 - 08-05-2014 18:58

Taki offtop. Czy bedzie program na firesubie kiedy bedzie gala ksw 27 ? Tongue Jak poprzednio Jerk


RE: Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... - BigSmoke - 08-05-2014 18:59

(08-05-2014 18:51)Diqtion napisał(a):  Spokojnie, w tym momencie skupiamy się na FireSub. FireCash w 3 kwartale tego roku dostanie nowe życie wtedy też zobaczycie porządne mirrory.

Rozumiem, ale firesub to osobny serwis przez który nie powinniście tracić na rozwoju serwisu ppa Smile Rozpoczynając większą działalność firemedia trzeba być tego świadomym że będzie coraz więcej pracy nad serwisami firesub firecash firecpa... 3 kwartał ? To jeszcze trochę minię zanim coś ruszy.


RE: Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... - daniel91215 - 08-05-2014 21:32

W wakacje dopiero coś ruszy miejmy nadzieje Lol


RE: Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... - mypy - 08-05-2014 21:34

Jeśli mogę dodać propozycję od siebie to chciałbym gdzieś zobaczyć statystykę konwersji dla mirrorów. Taką ogólną jak to ma miejsce przy wyborze ofert. Fajnie by było wiedzieć które są najlepsze bez konieczności sprawdzania tego na własnej skórze.


RE: Propozycja odnośnie mirrora gigup.pl dla polski... - Diqtion - 08-05-2014 22:50

FireCash jest dobrze działającym serwisem, któremu aktualnie nie trzeba poświęcać 100% uwagi, więc to, że mamy FireSub nie znaczy, że zaniedbujemy pozostałe serwisy. Nie otwieramy wszystkiego na raz, tylko stopniowo, więc spokojnie na wszystko przyjdzie pora, bo plan działania jest już rozpisany z dużym wyprzedzeniem.

Tak będzie specjalny program pod KSW27, ale pojawi się dopiero przed galą tak samo jak jego poprzednik. Na dniach będzie również Szpieg SMS i może jakiś dodatkowy program lub stream ogólny, na który pewnie większość z Was czeka.