Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy Facebook przywrócił "dawny" zasięg? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy Facebook przywrócił "dawny" zasięg? (/Temat-Czy-Facebook-przywrocil-dawny-zasieg-90706)



Czy Facebook przywrócił "dawny" zasięg? - piciaszek - 08-05-2014 15:17

Zgodnie z tematem: Zauważyłem, że zasięg postów wzrósł z 500 osób na około 3000 gdy jest to zdjęcie np. z subskrypcją... Wam też się podniósł? Smile


RE: Czy Facebook przywrócił "dawny" zasięg? - MankuT - 08-05-2014 15:22

No i super ale czy jest to powód , żeby zakładać tutaj nowy temat ?


RE: Czy Facebook przywrócił "dawny" zasięg? - piciaszek - 08-05-2014 15:24

Najprawdopodobniej zostałbym zignorowany, dlatego wolę założyć nowy temat, dowiedzieć się, a następnie go usunąć Wink


RE: Czy Facebook przywrócił "dawny" zasięg? - zozols1 - 08-05-2014 15:54

W 1 h 700 zasięg być może coś zwiększyli Smile


RE: Czy Facebook przywrócił "dawny" zasięg? - bolo9797 - 08-05-2014 15:54

U mnie tablica wyglada tak samo ^^ Polubianych 1000 stron i tablica wgl sie nie zmieniaa ;p


RE: Czy Facebook przywrócił "dawny" zasięg? - piciaszek - 08-05-2014 16:40

w 8 minut ponad 900 zasiegu, miazga

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


RE: Czy Facebook przywrócił "dawny" zasięg? - kolorpurpury - 08-05-2014 18:01

Myślę, że nie tyle zwiększyli, chociaż zauważyłem też wzrost co zmienili algorytm. Trzeba po prostu dobrze "trafić w zasięg" na co składa się wiele czynników i teraz być może większe znaczenie mają inne czynniki, niż miały wcześniej. Ja zauważyłem, że jak dodam post o odpowiedniej godzinie i jest ciekawy to dużo zależy od tego ile lajków wpadnie w ciągu pierwszych 10 minut i pierwszej godziny. Wtedy dopiero post z opóźnieniem wyświetla się na górze tablicy u innych osób. Myślę też, że duże znaczenie ma popularność postów innych stron zlajkowanych przez naszych fanów Smile Facebook idzie w kierunku wyświetlania na górze tablicy jak najciekawszych postów, chyba że ktoś ma ustawione "od najnowszych". Wyświetla twój post od razu np. 2000 osób i im większy procent tych osób zareaguje tym większy później jest zasięg Smile Zmniejsza to wyraźnie zasięg postów, na które ludzie nie reagują i postów ze stron dodających ich dużo. Ja dodaję raz, max 3 razy dziennie i na zasięg nie narzekam Smile


RE: Czy Facebook przywrócił "dawny" zasięg? - Pawel1178 - 08-05-2014 19:04

Każda zmiana ich algorytmu po kilku dniach się stabilizuje i wciąż zasięg jest taki sam jaki był i skończcie swoje głupie pomysły i teorie bo aż się płakać chce


Czy Facebook przywrócił "dawny" zasięg? - piotrekprorok - 18-09-2015 08:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.