Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(płaci refback) RefbackBank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: (płaci refback) RefbackBank (/Temat-placi-refback-RefbackBank-90701)



(płaci refback) RefbackBank - bbr - 08-05-2014 13:25

Chciałem przedstawić pewien bank buxów i profity jakie można z tego uzyskać. Zapisując się do tego banku dostajemy refback 70%(po upgradzie nawet 120%) + to co sami wyklikamy. To rozwiązanie jest o tyle dobre, że nawet jak bux upadnie, a bank dostanie jakąś wyplate, to z tej wyplaty nam na konto przesle pieniadze. To rozwiazanie jest bardzo dobre dla starych ale tez i nowych buxow.

RefBackBank istnieje kilka lat i wypłacił od początku: 19 920$. Miesięczne wypłaty to jest ok. 800$.

Żeby zarabiać, należy zarejestrować się do refbanku, a potem z listy wybrać bux-a i zapisać się do niego. Klikamy w buxy a potem w refBanku dodatkowo nam nalicza kasę z refbecku.

[Obrazek: lista.jpg]

Możemy sobie zrobić upgrade i zarabiać procentowo więcej. Ponadto dostajemy poleconych. Jeszcze tego nie sprawdzałem, ale zamierzam tak zrobić.

[Obrazek: upgrade.jpg]

Aby sie zapisac do dyspozycji jest 95 placacych buxow(m.in. ojoo, probux, ptcsolution, neobux, clicksia, silverclix, clitit, itp), ktore sa caly czas uaktualniane. Zapisujac sie do buxów szybko nabijamy konto w RefBanku. Wypłaty od 2$ na paypal, payza.

Świeży dowód wypłaty:
[Obrazek: hWUv6H3.jpg]

Czysty: https://refbackbank.com
Reflink: https://refbackbank.com/ref-prk/


RE: (płaci refback) RefbackBank - xardas1020 - 08-05-2014 13:28

sam siebie już dublujesz z tematami

http://zarabiam.com/Temat-RefBackBank-88456?highlight=RefbackBank

jeszcze mi powiedz, że nie mogłeś zaktualizować wcześniejszego swojego tematu i napisać w nim postu tylko musiałeś założyć nowy o tym samym i sam siebie powielić


RE: (płaci refback) RefbackBank - bbr - 08-05-2014 13:40

(08-05-2014 13:28)xardas1020 napisał(a):  jeszcze mi powiedz, że nie mogłeś zaktualizować wcześniejszego swojego tematu i napisać w nim postu tylko musiałeś założyć nowy o tym samym i sam siebie powielić

Zaktualizowałem stary post, ale nie przeniosło mi jako aktywny. A chciałem w jednym zawrzeć temat i dowód wypłaty. Ostatnio nikt nie dyskutował. Dlatego daje jeszcze raz bo naprawdę warto. Portal jest wiarygodny - płaci. Dlatego jak ktoś chce klikać systematycznie to ma wiele korzyści. Pierwszą korzyścią jest refback, drugą korzyścią jest aktualna lista płacących buxów oraz wykrytego SCAMu, trzecia korzyść forum gdzie można wymianiać zdanie z doświadczonymi użytkownikami. Kto się zajmuje buxami to doceni ten wątek albo znajdzie w nim inspiracje.

Ludzie nie szukaja gruszek na wierzbie tylko sprawdzonych metod zarabiania. Ktos kto przychodzi na te forum powinnien miec od razu szanse dobrze wystartowac, a nie metodami wielu prob i bledow przy zerze korzysci. Refback bank jest w pewnym sensie taka odpowiedzią.


RE: (płaci refback) RefbackBank - xardas1020 - 08-05-2014 13:43

mogłeś napisać post w starym temacie z dowodem wypłaty, wtedy by temat pojawił się na górze i "odświeżyłbyś" temat
uwierz też, że nie musisz dublować tematów by ktoś do czegoś dotarł bo ten kto szuka ten znajdzie i trafi a ten co nie szuka to nie trafi nawet jak temat będzie na samej górze listy


(płaci refback) RefbackBank - daniel42na - 08-05-2014 13:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.