Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis Premium SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Serwis Premium SMS (/Temat-Serwis-Premium-SMS-90685)



Serwis Premium SMS - Noozer - 08-05-2014 08:36

Poszukuje polskiego serwisu płacącego za premium sms Smile
Nie chodzi mi o subskrypcje od razu mówię Jerk2
Oprócz eforsy oczywiście Lol


RE: Serwis Premium SMS - BurnSub - 08-05-2014 08:47

Zrób własny landing page i usługę sms premium dotpay/homepay/profitsms do tego ostatniego wystarczają tylko dane osobowe z dowodu i wypłacać można codziennie

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka


RE: Serwis Premium SMS - Krashai - 08-05-2014 10:32

(08-05-2014 08:47)BurnSub napisał(a):  Zrób własny landing page i usługę sms premium dotpay/homepay/profitsms do tego ostatniego wystarczają tylko dane osobowe z dowodu i wypłacać można codziennie

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

A ile takie coś trwa i kosztuje ?. Przykładowo chciałbym sobie stworzyć taką ofertę np stream, robię landing page i co dalej ? Wink


RE: Serwis Premium SMS - Admin - 08-05-2014 10:43

Zależy co potrzebujesz od 0zł za numery na prefixach firm (np hpay.twojprefix w homepay) do kilku tysięcy za dedykowany numer/prefix, w każdym z przypadków musisz podpisać umowę z firmą, jeśli mają być to subskrypcje to musisz mieć firmę, w razie jakiś problemów czy niedociągnięć Ty w pełni będziesz odpowiadał prawnie za niezgodność usługi, nie pośrednik. Więc polecam się zastanowić 2x.


RE: Serwis Premium SMS - Haffey - 08-05-2014 20:55

(08-05-2014 08:47)BurnSub napisał(a):  Zrób własny landing page i usługę sms premium dotpay/homepay/profitsms do tego ostatniego wystarczają tylko dane osobowe z dowodu i wypłacać można codziennie

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

odpisz w końcu na prywatną wiadomość Smile


RE: Serwis Premium SMS - rachman - 08-05-2014 21:54

Cytat:Zrób własny landing page i usługę sms premium...
Tylko musisz wiedzieć, że to już podpada pod działalność gospodarczą. Nawet jeśli firma dostarczająca usługi płatności napisze Ci, że współpracuje z osobami fizycznymi to skontaktuj się z US dla swojego dobra i się dopytaj. Wiem z autopsji, miałem fajny pomysł, firma stwierdziła że nawiążą współpracę jako z osobą fizyczną bo nie trzeba DG do mojego pomysłu.
Miałem wątpliwości, słuszne jak się okazało bo na KIP mi wyjaśnili że muszę założyć DG, a to co jakaś firma twierdzi to ich nie obchodzi. Byłbym więc ostrożny z takimi radami.


RE: Serwis Premium SMS - bolo9797 - 08-05-2014 22:07

Przeciez jak masz umowe z firma to dzialasz w ich imieniu...


RE: Serwis Premium SMS - rachman - 08-05-2014 22:14

Cytat:Przeciez jak masz umowe z firma to dzialasz w ich imieniu...
Zależy czy masz na myśli własny "produkt" czy tej firmy. Jeśli firma tylko obsługuje usługę płatności to DG wymagana. Jak ich "produkt" promujesz to już praktycznie program partnerski a chyba nie o tym gadka?

Umowa z firmą nie gwarantuje Ci bezkarności w chwili kontroli. US nie interesuje, że ktoś Ci "tak" powiedział/kazał/gwarantował. Jeżeli coś wymaga DG to wymaga.

Noozer szuka firmy z obsługą płatności i "własnymi" produktami - nie wymagana DG.

W przypadku własnej strony i podpiętą tylko obsługą opłat to już zależy co reklamujesz - coś własnego czy jakiejś firmy.


Serwis Premium SMS - MaLiN - 07-11-2015 18:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.