Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkursy na facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Konkursy na facebooku (/Temat-Konkursy-na-facebooku-90682)



Konkursy na facebooku - Toczak - 07-05-2014 22:57

Cześć,
Ostatnio na swoim dosyć marnym fanpagu zrobiłem wydarzenie, w którym było do wygrania 3 tablety od Samsunga. Oczywiście fikcyjne. Wszystko jako tako szło, 30 osób brało udział, 12 może, a ponad tysiąc zaproszonych. Od kilku dni się nic nie ruszało, jednak cały czas monitorowałem sytuacje. Nie dawałem żadnych linków do wypełniania ofert ani nic z tym związanym. Zasady były proste - zalajkować moje 2 strony. Jednak dzisiaj okazało się, że moje wydarzenie zostało usunięte z powodu naruszenia regulaminu. Z pewnością wydarzenia o takim charakterze są zakazane i facebook je tępi, lecz mam odnośnie tego pytanie. Dlaczego nie są usuwane wydarzenia takie jak np. https://www.facebook.com/events/400816130061539/?fref=ts ? Ponad tysiąc bierze udział, 25 tysięcy zaproszonych osób. W dodatku autor wysyła linki z ofertami do osób i wyciąga od nich kasę. Dlaczego moje wydarzenie zostało usunięte, a jego dalej jest aktywne i jak widać - jeszcze długo sobie pochodzi?
Pozdrawiam Smile
PS. Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie.


RE: Konkursy na facebooku - badom - 08-05-2014 08:26

To już pytanie do Marka nie do nas Smile. Po prostu ktoś cie zgłosił i ci usunęli.


RE: Konkursy na facebooku - Toczak - 08-05-2014 19:05

Myślałem, że może zależy to od jakiegoś czynnika. Jednak się myliłem. No cóż, postaram się dalej prowadzić i reklamować swoje strony, może kiedy indziej spróbuję z takimi wydarzeniami. Dziękuję za odpowiedź badom, temat można zamknąć.


RE: Konkursy na facebooku - BossSH - 19-05-2014 10:15

Jak to jest z tymi konkursami, co chwile widać jakieś posty "do rozdania tablety, telefony, koszulki itp" dostaje to ktoś wgl czy tylko fake by podbijać lajki? Zdarza się że podpięty jest link aby coś aktywować i tak zarabiają. Niektórzy posiadają własne takie aplikacje co są podpięte pod premium rate ściągają ludzi potem zarabiają na wysyłce sms, to pewnie niezły biznes tylko pytanie co z prawem w takiej sytuacji? Nikt nie ściga takich osób co robią takie konkursy czy balansują na kruczkach i regulaminach jak to jest?


RE: Konkursy na facebooku - badom - 19-05-2014 10:29

Mam zamiar zorganizować konkurs z nagrodami w postaci doładowań, naprawdę chciałbym je rozdać. Teraz pytanie czy ktoś z was robił coś takiego i czy facebook może mi zablokować całą stronę za to? Mowa o FanPagu.


RE: Konkursy na facebooku - ZawszeZa - 19-05-2014 11:34

To tak jak z moim fp. Miałem fp+18 z liknami z shorte. Ktoś go zgłosił i został usunięty (400 like) . Więc zrobiłem to samo zgłaszając podobny fb działający na takiej samej zasadzie (24k like) . Nie został usunięty Big Grin