Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moja pierwsza grafika pod strone? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Wasza Twórczość (/Forum-Wasza-Tworczosc-327)
+---- Wątek: Moja pierwsza grafika pod strone? (/Temat-Moja-pierwsza-grafika-pod-strone-90680)



Moja pierwsza grafika pod strone? - Nescafe - 07-05-2014 22:42

Witam, chciałbym się zapytać co sądzicie o mojej pierwszej grafice pod stronę internetową? Robiłem ją niespełna 30 minut Wink

[Obrazek: 16378052948721483100.jpg]


Pozdrawiam,
Nescafe


RE: Moja pierwsza grafika pod strone? - bios - 07-05-2014 22:50

Bardzo słabe.

Cytat:Robiłem ją niespełna 30 minut


Szukaj inspiracji np. na themeforest i staraj się to powtórzyć.


RE: Moja pierwsza grafika pod strone? - Nescafe - 07-05-2014 22:59

(07-05-2014 22:50)bios napisał(a):  Bardzo słabe.

Cytat:Robiłem ją niespełna 30 minut


Szukaj inspiracji np. na themeforest i staraj się to powtórzyć.

Rozumiem, że chodzi o coś typowego pod bloga? Pracuje nad tym, lecz mi to nie wychodzi, z czasem myślę, że COŚ dobrego wymyślę. Dzięki za opinie!

Po 20 minutach wykombinowałem jeszcze coś takiego..

[Obrazek: 91635284441574252420.jpg]


RE: Moja pierwsza grafika pod strone? - bios - 08-05-2014 14:16

Wciąż słabo jak nie gorzej. Na początku korzystaj z tutoriali. Gogluj: Gimp/photoshop tutorial layout. Jak przerobisz z 20 to wtedy próbuj sam coś zdziałać.

Nie chodziło mi coś pod bloga tylko ogólnie.


RE: Moja pierwsza grafika pod strone? - Leśniczy - 08-05-2014 14:21

Stary, każdy kiedyś zaczynał, ale powiedz szczerze, jak widzisz cudze prace na przykład na behance.net, a potem spojrzysz na swoją, to nadal masz chęć podzielić się nią na forum internetowym? Lol

Zacznij od ogarnięcia podstaw, albo najlepiej od podstaw do podstaw. Przerób przynajmniej kilka tutoriali i już będziesz coś wiedział. Aktualnie to nie nadaje się do niczego.


RE: Moja pierwsza grafika pod strone? - jakamil123 - 10-07-2014 17:12

Zdjęcie wygasło :/


RE: Moja pierwsza grafika pod strone? - Wrex - 01-08-2014 21:45

Nie wygląda to zbyt profesjonalnie póki co. W Gimpie jest opcja Utwórz -> Loga. Tam wybierasz styl i wpisujesz tekst, na początek Ci się spodoba. Potem odwiedź tutoriale tutaj http://www.gimpuj.info/index.php/action=tutorials&sa=view_cat&id=16 i naucz się kilku, wreszcie powstaną Twoje autorskie efekty Wink